Plavuša 39 god

Stara, naborana, vjerovatno cijeli život pušač cigareta, higijena upitna, želi te se što prije riješiti...godine oko 55-60...lokacija(prije 5-6 god) iznad kvatrića, domjaničeva...
 
Stara, naborana, vjerovatno cijeli život pušač cigareta, higijena upitna, želi te se što prije riješiti...godine oko 55-60...lokacija(prije 5-6 god) iznad kvatrića, domjaničeva...
jao jao lazi teske,moze je tebe htjela odradit na brzinu,ima 48 godina pokazala mi,dobro ga pusi,moze svrsavanje u usta,pola h 300 sat 500 u tih sat ukljuceno 2 puta da mozes svrsit.za svoje godine izgleda ok,prostor kod kvatrica ako je jos uvjek tamo
 
Ajooj. Složio bih se s 48 godina. Nemam ništa protiv godina, ali žena nit je zgodna niti šarmantna. Došla je kod mene u hotel u trenirci. Uh. Skinula samo hlače i neke ofucane ogromne gaće. Dalje se nije dala skidati. Hoće sve sama odraditi i što prije završiti. Ona si ga mora sama staviti. Ne želi jahati jer joj to iz nekog nerazumljivog razloga nije ok. Ali nudi anal!!! kad sam vidio masnu tustu guzicu odustao sam od anala i obavio klasiku s kondomom da ode što prije. A da, za hotel je tražila 700 kn za sat.
 
Baba je odvratna, još uvijek je na Kvatriću, sve smrdi u stanu, kad sam ja bio nije imala vode.
Sve u svemu izbjegavati
 
Nije ta u Galeriji?ja sam bio prije nekih 3 god kod jedne u galeriji koja je imala te slike na oglasu,nisu njene naravno al zenska dobro izgledala,starija,al guza i sise odlicne,dvaput svrsio u tih pol sata,inace jednom za tih 400kn
 
Prije je imala taj broj.
To nije njen broj. Broj koji si napisao je broj od jedne cure koja je radila u blizini ivanje reke, imala je pirsing u nosu, umjetna plavuša, mlađa oko 25 godina (prije 5-6 god).
Ova plavuša 39, u temi ,radi u domjaničevoj kod kvatrića, ima bar 20 godina više od napisanog, naborano lice, broj njen je uz njen oglas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh