ZAGREB - Jel bio tko?

O ukusima se ne raspravlja, meni osobno je ženska ok nije neka ljepotica a nije baš ni ružna da se okreneš na vratima. Visoka, crna i nosila je naočale , jedino kaj je pes ispred kreveta ali meni to ne smeta.
Meni radila masazu samo i ne smije su ju dirat puno kao ostaju jo masnice baba je to vec al u formi sise vrhunske velike i da ta pudlica smrdljiva ispod kreveta lose dostaa nisam bio zadovoljan
 
Bio ja... dama je odlicna,


Bio sam ja 😁
Odlicna dama, jako pristupacna, njezna, super tijelo mirisljavi i cisto, njegovana...
Opet cu otic,
Steta 900 jazavaca,
Dogovor je preko njezinog ljubavnika sa kojim mozes nju u paru ili solo, sve u svemu se isplati otic 😁
da, ali 900 za tetku koja me podsjeća na kumicu s placa je nekako autogol, javio sam im se iz znatiželje, fotke su porazne. Osjećam da bi oni meni trebali dati neku kompenzaciju, a ne obratno.
 

Dosta je već na PO....jel bio netko? Hvala.
 
Bio ja... dama je odlicna,


Bio sam ja 😁
Odlicna dama, jako pristupacna, njezna, super tijelo mirisljavi i cisto, njegovana...
Opet cu otic,
Steta 900 jazavaca,
Dogovor je preko njezinog ljubavnika sa kojim mozes nju u paru ili solo, sve u svemu se isplati otic 😁
s njom se isplati otići ali za 500 kuna....ako joj je on ljubavnik ja sam joj brat.....ljudi moji pa on je tip od 70 godina i uopće ne može jebati...znači sve pet ali bez njega i nikako 900 kuna
 
koje su ovo bizarne priče, steknem dojam da sam negdje u bugarskoj provinciji, a ne glavnom gradu države EU...'ljubavnik-pimp' od 70g, smrdljivi pas ispod kreveta, naroljane prostitutke..zar zaista nema nijedna s dvije različito velike sise za Bruce Lee-ja?
Javi se Klc-u , majstoru borilačkih sportova , lijep u licu , a i bogat, caca mu zaradio 😜🤪
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh