ZAGREB - Recenzije masaža


Ova ti je dobra. 50 eura je masaža plus BJ.
Slike su njene, ali iz mlađih dana. Sad ima negdje oko 47 godina, ali i dalje dobro izgleda.
Sto si pametan!

Ti njemu preporucis Marina DS a dobro znas, da broj u oglasu nije nikada upaljen!

Rijetko da je. A kad joj se salje poruke onda tek nakon danima se javi kad se covjel ili drugdje istreso ili mu vremenski ne pase.
 
Sto si pametan!

Ti njemu preporucis Marina DS a dobro znas, da broj u oglasu nije nikada upaljen!

Rijetko da je. A kad joj se salje poruke onda tek nakon danima se javi kad se covjel ili drugdje istreso ili mu vremenski ne pase.
E, pa genijalčino, meni se javila na taj broj, pa mi je poslije dala drugi za stalne.
Znači nije nemoguće. Nek čovjek proba, možda mu se posreći.
 
Gle, imas Sara35 (Sveti Duh) na oglasniku. Pisao recenziju o njenom BTB. Meni bilo super (za vrijeme kuna).

Imas "njuskicu" (lijepa zena) na oglasniku. Preskupa za to kaj nudi koliko citam. Ali lijepo tijelo. Nemam iskustva. Frend ide rado k njoj.
A, ta Lijepa žena (njuškica) ili ti ga Anja, koju mu preporučaš, (nisi bio kod nje, ali ju preporučaš:rolleyes:) je totalno propulapala u zadnje vrijeme.


Iako je definitivno preskupa za ženu u 50-tim godinama, ali radi stvarno dobar B2B i zato sam dosta puta bio kod nje, ali nakon njenog nervoziranja i histeriziranja od zadnji put, ne pada mi više na pamet da je posjetim.
 
A, ta Lijepa žena (njuškica) ili ti ga Anja, koju mu preporučaš, (nisi bio kod nje, ali ju preporučaš:rolleyes:) je totalno propulapala u zadnje vrijeme.


Iako je definitivno preskupa za ženu u 50-tim godinama, ali radi stvarno dobar B2B i zato sam dosta puta bio kod nje, ali nakon njenog nervoziranja i histeriziranja od zadnji put, ne pada mi više na pamet da je posjetim.
Očigledno imaš problema sa procjenjivanjem starosti, jer Anja nije još u 50-im. I očigledno te je iz nekog razloga stavila na "crnu listu" pa bzvz pišeš kako je histerizira u cilju da je ocrniš....
 
U oglasu joj piše masaža prostate, foot fetish. Što bi joj to značilo, ne znam. Ako je spremna zabiti šaku u rektum i proroštati prostatu, super. Ili foot fetish, je li to znači da si da polizati pičku? Bez toga me ne zanima njezin "senzualni" btb, ma kakav bio. A pogotovo ne "čašica razgovora". Međutim, s obzirom na ovo "oralno je ISKLJUČENO" sve mi se čini da želi izvući lovu na toj "čašici razgovora" plus malo ničeg. Hvala, ne hvala.
 
Očigledno imaš problema sa procjenjivanjem starosti, jer Anja nije još u 50-im. I očigledno te je iz nekog razloga stavila na "crnu listu" pa bzvz pišeš kako je histerizira u cilju da je ocrniš....
A, koliko ima, 49 godina. Ajd nek ti bude. :)
I da, ja sam nju stavio na crnu listu, a ne ona mene.
Promjenu u njenom ponašanju sam primjetio u zadnjih par dolazaka, ali zadnji puta je stvarno prešla svaku mjeru. Što se mene tiče završili smo za sva vremena, a ti samo odi i uživaj.
 
Ono kad je kod sprajca bilo o tome tad je bila druga ekipa u igri, ne ove sestre sto znaci da su u galeriji bila dva salona i tu smo se mi bunili stalno jer su jedni hvalili a drugi kudili. Salon u kojem sam bio ja je vodila ona bodibilderica iz marika/pančo slucaja. Zgodna milfica, bomba u sexu a ko su pak ove sestre? Jel zna ko
 
A, ta Lijepa žena (njuškica) ili ti ga Anja, koju mu preporučaš, (nisi bio kod nje, ali ju preporučaš:rolleyes:) je totalno propulapala u zadnje vrijeme.


Iako je definitivno preskupa za ženu u 50-tim godinama, ali radi stvarno dobar B2B i zato sam dosta puta bio kod nje, ali nakon njenog nervoziranja i histeriziranja od zadnji put, ne pada mi više na pamet da je posjetim.
Lijepa zena je Anja, preporucate?
 
A, koliko ima, 49 godina. Ajd nek ti bude. :)
I da, ja sam nju stavio na crnu listu, a ne ona mene.
Promjenu u njenom ponašanju sam primjetio u zadnjih par dolazaka, ali zadnji puta je stvarno prešla svaku mjeru. Što se mene tiče završili smo za sva vremena, a ti samo odi i uživaj.
Ajde ne seri kolega. Za godine se slazem ali ponasanje joj je uvijek na nivou, nikad nadrkana nije bila. Meni bar. Al ja nisam bio par mjeseci, mozda je pukla od tada, sad me bas zanima o cemu je rijec hajde napisi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh