ZAGREB - Jel bio tko?

Klc30

Active member

Jebeno izgleda, netko zvao? bio kod nje?
 
Bila je kod mene dva puta prošlog ljeta. Radi noću. Došla je do mene jako brzo oba puta. Cijena je 800 kn za sat vremena. I naravno da tih sat vremena ispadne dosta kraće jer ima puno poziva.
Trudi se. Dobra je. Dobro tijelo. Ima ili bar je imala crticu iznad pičke i to me je jako palilo.
Sise su naravno plastične i to mi nije problem. Problem je kaj joj je i faca malo plastična. Ima napumpane usne.
Ko voli nek izvoli.
Idealna za pojebati doggy.
 
Pušenje sa kondomom?
Barem se isplati pojebat ju?
Odmah na posao ide ili malo priča
Ne sjećam se više. Mislim da da.
Ne znam. Isplati se probati pa vidjeti da li je to tvoj đir.
Ali kad je 2 ujutro i nemaš kaj drugo jebati, super je. Pogotovo jer dođe u roku 10ak minuta.
Mislim da je drugi puta bilo više priče nego prvi puta.
 
A čini se zgodna jako...
I zvao sam je, ne dolazi za Karlovac.
Ono kaj sam ja zapamtio: pušenje je bilo dobro, dobro tijelo, erotski se sredi, priča je bila ok, crtica na pički ogromni plus, dođe jako brzo
Negativne stvari: plastična faca, malo je ko da jebeš lutku i definitivno veli sat vremena i to na kraju ispadne jedva pola sata jer žuri.
Ali velim, u 2 ujutro teško da ćeš naći bolju za pojebati. Kad ju jebeš doggy, ne vidiš plastičnu facu.
 
Zanima me kakva je dal se isplati?
 
Bio sam jednom. Imala je prostor na Krugama.
Puno priča.
Ako ti se jebe samo, ne bih preporučio.
Ako hoćeš nešto kinky, probaj kod nje.
Znam da mi je htjela lizati šupak bez da sam pitao.
Mislim da je 400 kn i još ti veli "nadam se da nisi od onih koji voli samo mećat".
Jer oni koji žele jebati su seljačine, a oni koji vole rafinirane erotske stvari su gospoda.
 
Nisam bio, ali isto sam zvao prije godinu dana pa pitam cijena, lokacija, usluga i ona kao da to ne želi diskutirati o tome nego sam shvatio da odma želi da se dođe do nje.
Neću odma dolaziti do nje ako ne znam uvjete.
Možda je imala loših iskustva s drkarošima, ali djelovala je nabrušeno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh