ZAGREB - Jel bio tko?

Jest dosta se pokvarila. Izgleda super, i u početku je bila neiskusna i sve se moglo s njom. Sada je dobila prave kurvanjske karakteristike.
Bio danas, usao u stan i izasao za 20 sekundi. Ružna u faci, ne jako, ali fakat nije privlačna. Razočaran sam bio nakon tolikih priča i dizanja u nebesa.
Kaj je najbolje vec sam bio prosle godine u Drskovicevoj kod te cure i isto izasao vankao sad.
 
Bio danas, usao u stan i izasao za 20 sekundi. Ružna u faci, ne jako, ali fakat nije privlačna. Razočaran sam bio nakon tolikih priča i dizanja u nebesa.
Kaj je najbolje vec sam bio prosle godine u Drskovicevoj kod te cure i isto izasao vankao sad.
Izgleda super??????
Nisi ti jer se ne bi sama i kritizirala nakon samohvaljenja, ali ne kuzim onda lika bas. Nije stvar u ukusu, jer ova cura je žnaru malo
 
Bio danas, usao u stan i izasao za 20 sekundi. Ružna u faci, ne jako, ali fakat nije privlačna. Razočaran sam bio nakon tolikih priča i dizanja u nebesa.
Kaj je najbolje vec sam bio prosle godine u Drskovicevoj kod te cure i isto izasao vankao sad.
0-2 za tebe…ostao si dosljedan sebi,tak i treba…Ako ti se ne sviđa izađi van👏👏👏
 
Samo 2-3,žene s PO su me ostavile bez gaca , znaci ono da sam ih upoznao izvan te price , savršene po izgledu .
 
Pozz.. Jel bio tko...

Kod one milf plavuše kod hotela Antunović, mislim da je u novoj galeriji bio stan? Bio sam prošle god. kod nje al nemam više broj 😭
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh