ZAGREB - Jel bio tko?

Nazval sam i veli da ima 23g da je u centru i da otima 130/h
Jel se neko penjal na nju
Nebi htio bit pokusni za te pare
Mislim da traži previše
Evo čak sam i recenziju stavio

Također sam bio kod neke plave na Trešnjevci, sredina dvadesetih i jako jako mrsava. Dogovor lak, oral ok, seks ok. Trebalo mi je pražnjenje pa nije bilo bas ni neke velike zelje za nekim dobrim seksom s moje strane. Cura ok, čak i je za ponovit
 
Nije. Ova je iz Danske i trenutna baza joj je Split, a radi male ture, tipa Pu, Ri,Zg. Ocito nitko nije bio da recenzira. Starija koka, puno para trazi, jbg. Ne bi me trebalo cuditi.
Ne znam kako pri tantra masaži, nauljeni i goli, a uz to i totalno napaljen, suzdržati se od toga da joj ga ne uvališ!!!! To je kao da držiš sladoled u ruci, on se topi a ti ga ne smiješ lizati. I to još u trajanju od 2 sata. Dajte najte....
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-konta...-oglas-5271275
Masaže u urednom i sredjenom prostoru. Laganija, jača sa kvalitetnim uljem. Kod ugodne i zgodne maserke. Hig na nivou
0917288430
Jedan od najgorih oglasa šta sam imao priliku probati a imao sam promašaja . Ne profionalna cura ne drži se dogovora izrazito bahata i bezobrazna. Moja preporuka za izbjegavati
Glec dečko , ne zelim ti kontrirati ili ne daj boze držati predavanje , ali moraš biti malo konkretniji kad ovako nešto komentiraš .

Recimo da svi znamo da je to Antea iz Jukiceve i da je na glasu kao profesionalna , uredna i korektna maserka . Bio sam puno puta kod nje na B2B masaži i bio sam zadovoljan . Jedina moja primjedba sto se neda nagovoriti na keks . I kod orala nema šanse , par puta ga je stavila u usta i to nakon dosta dolazaka .

Antea je po meni vrlo korektna maserka .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh