ZAGREB - Jel bio tko?


jel netko bio kod ove? nudi druzenje ,3 sata,samo petkom.
poslala mi par slika,neznam dal smijem tu postat,ne vidi joj se lice.
Mislim da sam bio kod ove cure tamo negdje u trecem mjesecu. Onda je bio odlazak kod nje, na Savici je bila.
Ovo je definitivno bucka , ima je, slike koje šalje ne pokazuju realno kolika je buca, sve su u nekoj vrecastoj odjeci iz kuta gdje se ne vidi bas figura. Lice je cak ok.
Onda je odlazak kod nje bio 1000, isto je trajalo neka dva sata. Rekao bih da povremno daje oglas kad joj usfali para, a cifre lupa onako kako joj dođe.
 
Prekopao sam dosta toga na forumu nadajuci se dobit neku perspektivu i mogu zakljucit da je gotovo pa nemoguce nac dobro iskustvo kod nas. Evidentno je da se one prave cure s kojima bi se u tom slucaju vidao redovito skrivaju ipak. Oglasnik je uzasan 99% slucajeva, a znam da kod nas ima super cura... Pitanje je kako onda nac onu jednu/dvije top cure s kojima si zadovoljan, a da pritom ne placas iznose koji su pretjerani...
sanjica trešnjevka...cijena po simpatičnosti, max. 500/pola sata rimmjob, anal, omjer novac za uslugu nenadmašan...
 
A sto je Ines ? Ima jedno 42-44 god . Jesi bio kod nje ?
ines ti ima 37 ili 38 godina...provjereno, luda je u glavu, živi i radi u Vukovarskoj (stan si opisao najrealnije) u onom širokom neboderu semafor prije vukovarske-držićeve...meni se čini 6. kat, i ne daje nikome bez kondoma, uredna obrijana pičkica s crticom, bez miomirisa, i nije skupa...ako joj se svidiš i daš kompliment za plave oči...imaš njenu naklonost sigurno...uglavnom njeno psihičko stamje i urednost stana najveći minusi i možda što se ne zna našminkati...
 
Bio netko kod Alex u zadnjih mjesec dana?
Jel se zdebljala sta, ili i dalje ima 50kg?
Bio sam neki dan i bolje da nisam. Netko, mislim da si to bio ti, je napisao da je to žešća anoreksija. Nisam vjerovao jer sam davnih dana bio kod nje i bila je mršava pa sam mislio da je pretjerivanje. Ugl., treba ima manje od 50 kg i još veli da se zdebljala. Kad je otvorila, prestrašio sam se, ali sam ostao jer sam jedva dogovorio pa mi je bilo bed da ju zeznem. Strašno mršava, kosti zdjelice te žuljaju dok skakuće po tebi, faca izobličena od silikona.
Usluga je fakat ok, ali naprosto izgledom sve ubije. Stan uredan, ona čista i mirisna, sve 5, ali...
Par dana prije sam bio s Emom. Ne žicajte broj jer se neće javiti, probajte poslat poruku na drugom forumu pa ako želi, javit će se.
Ona pak ima definitivno velik višak kila, ali je usluga na top nivou.
Da je spojit njih dvije, Emi oduzet 15 kg i 1 broj sisa i prebacit Brineti.
Poanta je da su cure od prije ful profesionalne, a ove nove su s uslugom na 0.
Nisam već dugo naišao na neku od koje sam otišao baš s osmjehom na licu. Još od one ruskinje Erike
 
Bio sam neki dan i bolje da nisam. Netko, mislim da si to bio ti, je napisao da je to žešća anoreksija. Nisam vjerovao jer sam davnih dana bio kod nje i bila je mršava pa sam mislio da je pretjerivanje. Ugl., treba ima manje od 50 kg i još veli da se zdebljala. Kad je otvorila, prestrašio sam se, ali sam ostao jer sam jedva dogovorio pa mi je bilo bed da ju zeznem. Strašno mršava, kosti zdjelice te žuljaju dok skakuće po tebi, faca izobličena od silikona.
Usluga je fakat ok, ali naprosto izgledom sve ubije. Stan uredan, ona čista i mirisna, sve 5, ali...
Par dana prije sam bio s Emom. Ne žicajte broj jer se neće javiti, probajte poslat poruku na drugom forumu pa ako želi, javit će se.
Ona pak ima definitivno velik višak kila, ali je usluga na top nivou.
Da je spojit njih dvije, Emi oduzet 15 kg i 1 broj sisa i prebacit Brineti.
Poanta je da su cure od prije ful profesionalne, a ove nove su s uslugom na 0.
Nisam već dugo naišao na neku od koje sam otišao baš s osmjehom na licu. Još od one ruskinje Erike
Jbg zao mi je cuti da se nije zdebljala. Fakat je zgodna, i dobra je usluga, iako se ne ljubi. Bas sam razmisljao da drugi puta odem kod nje, ali ono, ak se i dalje anoreksicna, i ne ljubi se, nema mi smisla iskreno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh