ZAGREB - Jel bio tko?

aha, tu ak se veli da imaš nešto odma sto ljudi u inbox ko je ko je :ROFLMAO::ROFLMAO:
javljajte se migu, nije korektno od mene da ja saljem linkove, pa ako hoce dat ce vam link ili javno objaviti
Ne zelim da mi frendicu ozljedite sad kad svi krenete kod nje.Moram je i za sebe cuvati malo ako cu ici opet .🤣🤣🤣
 
Ici cu ja opet kod nje pa ako je uspijem rijesiti onda cete dobiti detaljnu recenziju i oglas.Samo da ponovo objavi oglas pa odem jer ja sam bia kod nje pred jedno misec dana tako da ocekujem da cim se vrati nazad u Zg jer je inace iz dalmacije ce opet staviti oglas.
 

Prostor: ured i čist, klimatizirano, Lanište 9/10
Pusenje: 9/10, DT
Sex: 7/10
Faca: jbg, kako kome, osobno 6/10
Tijelo: visoka, malo preko 180, ne mršava, imaš di primit, sise, a neka trojka, meni 7,5/10
Cijelokupni dojam: 8/10 dal ponoviti? Ne volim ponavljati, ali bih ponovio
Minus: malokalibarske “puške” možda da zaobiđu

800 bulja sat vremena, ko voli nek izvoli🤷‍♂️
Jesu slike na oglasu njezine?
 
Znaci ja kako sam jucer objavia onaj post (u nadi da je netko imao slicno iskustvo pa ce dati neki savjet,a na kraju je ispalo kao da promoviram curu ) javilo mi se bar 40ljudi.Ja sam reka da je MENI OSOBNO cista 10-ka(mrsavija cura ali ne sad kao Viki ili Pantera da se sve zile vide,dosta je u treningu pa ima malo vece ali cvrsto dupe a sise neka 3-ca ali bas cvrste valjda isto od treninga,a licu tko god je bia kod nje reka je da je prezgodna(znaci plava kosa plave oci a usne stvorene za pusenje).Par ljudi sam posla oglas ali sam skuzia da nije to ta cura jel imaju jako slicni oglas .Kao sto sam reka cura nije trenutno u Zg-u nego tu dode na 3-4 dana zaradi kolko joj je valjda dovoljno za zivot i vraca se nazad kuci.Kad se opet vrati ako stavi oglas onda cu poslati ali kad je ja prvo bar probam rjesiti.Sto se tice usluge po par recenzija su ljudi hvalili njen oral(prvenstveno zbog pogleda na takvu curu dok ga daje).Ali kao sto sam reka malo tko dobije nesto vise od masaze kod nje,tek nakon par dolazaka nudi vise.
 
sve su njezine, samo su prve 2 valjda prije 10 godina il kolko :ROFLMAO: al ima ona 187, a ne 177cm
meni je ženska pocela pjevati neku cajku, pa ju gledam kaj se dešava :ROFLMAO:, i velim pristojno kao, ajmo mi prvo na posao ak ide vrijeme, pa kasnije mozemo pricati ak bas hoce
Ja sam napisao da je 185 visoka, stvarno je visoka dosta. Znači ženska voli pjevati, trebao sam joj dat kurac pa neka joj bude mikrofon. Sad mi je sinula ta ideja, jaoooo, to bi bilo fora haha.
 
Znaci ja kako sam jucer objavia onaj post (u nadi da je netko imao slicno iskustvo pa ce dati neki savjet,a na kraju je ispalo kao da promoviram curu ) javilo mi se bar 40ljudi.Ja sam reka da je MENI OSOBNO cista 10-ka(mrsavija cura ali ne sad kao Viki ili Pantera da se sve zile vide,dosta je u treningu pa ima malo vece ali cvrsto dupe a sise neka 3-ca ali bas cvrste valjda isto od treninga,a licu tko god je bia kod nje reka je da je prezgodna(znaci plava kosa plave oci a usne stvorene za pusenje).Par ljudi sam posla oglas ali sam skuzia da nije to ta cura jel imaju jako slicni oglas .Kao sto sam reka cura nije trenutno u Zg-u nego tu dode na 3-4 dana zaradi kolko joj je valjda dovoljno za zivot i vraca se nazad kuci.Kad se opet vrati ako stavi oglas onda cu poslati ali kad je ja prvo bar probam rjesiti.Sto se tice usluge po par recenzija su ljudi hvalili njen oral(prvenstveno zbog pogleda na takvu curu dok ga daje).Ali kao sto sam reka malo tko dobije nesto vise od masaze kod nje,tek nakon par dolazaka nudi vise.
Meni sad ovo zvuci kao da si uso u pimpove i da jako "svoju" curku promovirao. Ali to je samo moje misljenje
 
Mene iritira to kod naših, atmosfera je očaj, ne znam kaj bih s njima pričao i plaćaš običnu drkicu s uljima bljak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh