ZAGREB - Jel bio tko?

doug_heffernan

Active member
Pisao jedan kolega jucer ili prekjučer na forumu,da ju je uspio dobiti
Da malo razjasnim situaciju, jer veći dio ljudi tu na forumu nezna ili je prelijen čitati!

Ova uzima slike od Leone i reklamira se s njima. To je jedan kolega već tu negdje napisao. Ako ukucnete broj oglasa ili dio linka u tražilicu, naći ćete to što kažem.

Ja sam prije dan-dva dobio Leonu preko SMSs, nakon što sam nazvao njen stari broj. Onaj sa 3483 na kraju. Onaj drugi ima WhatsApp.

To ne onaj moj post gdje sam napisao za mazohiste. Pošto Leona nema trenutno aktivan oglas neću objalvjati nikakve brojeve. Meni je takav postupak poznati kao pravilo korištenje foruma.

Sada imate dosta kjučnih rijeći za tražilicu. Potrudie se malo.

Tomy1982

Active member
Oglas koji pocinje sa "atraktivna djevojka",cura na slikama ima plavu dugu kosu sa uvojcima,danas je stavila oglas,jel to vec neka dobro poznata ili?po slikama bi rekao da je vec bila u "igri"..ak netko zna nesto

doug_heffernan

Active member
Oglas koji pocinje sa "atraktivna djevojka",cura na slikama ima plavu dugu kosu sa uvojcima,danas je stavila oglas,jel to vec neka dobro poznata ili?po slikama bi rekao da je vec bila u "igri"..ak netko zna nesto
Pošto si mogu bolje pamtiti slike nego brojeve ja bi rekao, da su to nove fotke na PO. A sada neka netko drugi nadopuni, jer se broj već koristilo.

Nemesis

Active member
Pošto si mogu bolje pamtiti slike nego brojeve ja bi rekao, da su to nove fotke na PO. A sada neka netko drugi nadopuni, jer se broj već koristilo.
Ako se ne varam,o ovome oglasu se radi?

I meni je interesantno,ako su to njezine slike…
Volio bi da neko nesto vise kaze o dami…
Ako je neko bio!

pero1254

Member
Pozdrav, imate li nekih prijedloga za dame kod kojih mozes svrsit vise puta? Pretpostavljam da su takve rjeđe, al' eto, možda postoji neka pa je svaki prijedlog dobrodošao, hvala unaprijed!
Pitam iz razloga što sam bio kod erotik djevojke ravno 10min jer je rekla da je to to jer sam svrsio, bez obzira sto sam se olakso par puta ranije doma nije pomoglo. Da, specijalna sam vrsta, što ću.

Nemesis

Active member
Pitam iz razloga što sam bio kod erotik djevojke ravno 10min jer je rekla da je to to jer sam svrsio, bez obzira sto sam se olakso par puta ranije doma nije pomoglo. Da, specijalna sam vrsta, što ću.
Joj…jesi me nasmijao,koja si ti legenda…😃
Možda bi bilo onda pametno pitati kad dogovaras…
Da li mozes vise puta spricnuti…😃

Nemesis

Active member
To ti je obično kod svih tako…
Kad uzmeš pola sata,traje dok ne spricnes…
Da uzmeš sat,onda te ne bi smjela bas tako potjerati za 10 min.
Ne bi bilo korektno…
U tom slučaju,onda trazis povrat sredstava…
Barem pola od onoga kaj si dao…
A kaj se tiče pola sata,to ti je manje vise svugdje isto…
Dok ne završiš…😉

pero1254

Member
To ti je obično kod svih tako…
Kad uzmeš pola sata,traje dok ne spricnes…
Da uzmeš sat,onda te ne bi smjela bas tako potjerati za 10 min.
Ne bi bilo korektno…
U tom slučaju,onda trazis povrat sredstava…
Barem pola od onoga kaj si dao…
A kaj se tiče pola sata,to ti je manje vise svugdje isto…
Dok ne završiš…😉
hahaha a sta da ti kazem, neiskustvo, a i bolje naucim kada tu gresku platim.
Uzeo sam pola sata, da, samo sta sam realno mogao opet nastaviti za 2min bez beda, al jbg hahaha
Za drugi puta cu onda pametnije, hvala ti na savjetima. :D

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh