ZAGREB - Jel bio tko?

Dragi moji, da li netko uspijva ostraviti kontakt sa ovom curom.
Usprkos loših recenzija koristio sam više puta njene usluge, koje su zadovoljavale moje potrebe, pokupio bi je kod mene je oprao...i odradila bi posao.
Sada nikako da stupim u kontakt na ovaj broj. Da li netko uspjeva?

 
Dragi moji, da li netko uspijva ostraviti kontakt sa ovom curom.
Usprkos loših recenzija koristio sam više puta njene usluge, koje su zadovoljavale moje potrebe, pokupio bi je kod mene je oprao...i odradila bi posao.
Sada nikako da stupim u kontakt na ovaj broj. Da li netko uspjeva?

Tu malecku primjetio par puta... Imaš kakvu recenziju za njene usluge?
 
Ima ko kakav info za ovu?🤔

imaš tu moju recenziju
 
Pozdrav društvo. Zna netko o ovoj?
a znam ja
Helena
bila je u NZ, pa u Rudešu, sad nemam pojma gdje je...izgleda bolje na fotkama nego uživo, ali nije ružna..samo ima talent za pofotkat se. ja sam došao k njoj u nz prije par godina i okrenuo se. a onda sam došao u rudeš i ostao iz nekog razloga..ok ona odradi masažu, ali zaista ništa posebno. a i ima klasičan PO bahat pristup (bar ga je tada imala), ali to je već serijska oprema zagrebačke ponude
 
a znam ja
Helena
bila je u NZ, pa u Rudešu, sad nemam pojma gdje je...izgleda bolje na fotkama nego uživo, ali nije ružna..samo ima talent za pofotkat se. ja sam došao k njoj u nz prije par godina i okrenuo se. a onda sam došao u rudeš i ostao iz nekog razloga..ok ona odradi masažu, ali zaista ništa posebno. a i ima klasičan PO bahat pristup (bar ga je tada imala), ali to je već serijska oprema zagrebačke ponude
Baš sam je sada zvao. Kaže 300/400 ni nisam uspio pitati više. Kaže radi do 21:00 sati. Neču iči.
Hvala ti Z .
 
Slažem se skroz...ako netko ima za preporuku koja isto tako u autu, bio bih zahvalan ako pošalje kontakt u inbox..naravno ne za 1000 :)

Ja sam ovu neki dan u autu. Pušenje i seks sa gumicom, ljubi se i možeš ju prstenjaciti i lizati. 800 kn sat s time da ne gleda na vrijeme, bili smo i duže. Pokupio je na Savskoj. Lijepo se sredila. Imala je kratku haljinu i čizmice.
 

Ja sam ovu neki dan u autu. Pušenje i seks sa gumicom, ljubi se i možeš ju prstenjaciti i lizati. 800 kn sat s time da ne gleda na vrijeme, bili smo i duže. Pokupio je na Savskoj. Lijepo se sredila. Imala je kratku haljinu i čizmice.
ako stvarno ima 23 god,sto sumnjam po koži i izgledu,onda šteta da tako mlada cura fura stil 40-50-godišnjakinje samo radi ove kose i obleke nebi išao al hvala na recenziji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh