ZAGREB - Iskustva & recenzije

Vjeruj da uvijek ima izuzetaka, kao što sam ja imao besplatno kod jedne što sam joj se svidio tako vjerujem da i ostali ponekad imaju srece sa slicnim iskustvima.
Recimo ja kod Laure, plavokosa svetice platim pola sata a ostanem sat i pol
Moguce al ja osobno ne vjerujem jedino npr ako ides kod iste tipa godinama onda se malo vise opuste ali i to je upitno haha
 
Moguce al ja osobno ne vjerujem jedino npr ako ides kod iste tipa godinama onda se malo vise opuste ali i to je upitno haha
Rijetko koja da nema pimpa koji sve dogovara i upozorava i prati na vrijeme, kod dosta njih s Plavog i EGE i kad su opuštene te kad je GFE kao s curom da se unese u odnos s dobije poruku da završava.
Ja sam jedino kod Bonnie i Red Sonje te Viki Folke, Ines Čarobne znao probiti termin
Nekima ili većinom je pimp ili baba pimpača u stanu u kuhinji ili drugoj sobi i to sam vidio većinom daš pare a one u kuhinju ili sobu.
 

Upravo izasao od nje. Nije prevara za nevjerovati.

Mislim da je siptarka ili srpkinja. Slika njene. Otvorila vrata u ogrtacu, bez sminke, ali prolazi.

Prostor apartman, cista 2 rucnika prije poslije. Posteljinu nakon nisam vidio da mijenja.

Pusenje 7/10 - ima pusacka usta, ali to radi bez neke volje da se sto prije rijesi. Ali opet jkap dobar osjecaj radi usana.

Seks 9/10 - nije neki gfe, i nema ljubljenja stoga ocjena manje. Ostalo top, ona na mene, koza meka i podatna. Sise prirodne visece. Mali sexy trbuh. Ja na nju, odmah dize nogu, i nabijanje, na pocetku malo juje bolilo, kasnije samo udaraj. Nakon toga doggy, pogled na guzu savrsen. Platio bi joj samo da ju tako mogu gledat. Poslije toga opet ja na nju, pocela se dirati. Mislim da je svrsila. Pred kraj kad sam ja trebao svrsit, gledala me oci u oci, top. Dosad je samo viki folka to napravila.

Prostor 10/10
Lokacija Svetice

100/150 cifra

Vratit cu se.
Jel jos netko bio kod Irine?
 
Da tako i meni , kada sam dosao tamo sve dogovorili kod nje, masaza nije bas nesto,picic ljepo onak uzak dlacice stvarno top, mozes lizat stavljat prste, onaj zajasila dobro radi, okrenuli zguza i rokaj nakon 2 min zguza, pocela criti jebeno.ja popio kamagru cca 1 sat prije. Uzeo 1 h za 100 novih,
Nakon 10 min rokanja ja svrsio pitam di mogu kaze di hoces ja kako izvadio svrsio po supku a ono se cijedi po pici, ja kAzem dal svima to tako , veli ona ne i biram sa kime cu se sexsat, kako to da meni dala a prvi puta tu kod tebe, veli ona mlad i imala osjecaj da ce biti dobro kako i je veli, zvoni joj mobitel javi se ona i kaze ne ne neradim vise danas, ja se malo prsticima jos poigrao i malo sisama, ja reko idem, a ona na to sada sam ugasila mobitel daj ostani ako ti se nigdje ne zuri, ja ono u sebi to je to jos rokanja. Kako joj svrsio sve se cijedilo ja prsticima unutra nagurao, ja reko ocemo jos jedan brzi daj kondom da stavim . Veli ona dali si zdrava lalal ja reko naravno da jesam jesi ti. Veli onda da da, i krene ona lagano oral ja prstici i tako cca par min sjedne ona na njega pa me krene ljubiti lizat . Uh ebote brutala, kaze ona danas neides od mene danas si tu dok nam ne dojadi sex 😊😊
Akcija ono vrh. Ona na meni ja reko nakon par min moram svrisit lagano a ona se ne skida ja spraznim u nju a ona i dalje skace, makne se i krene pljugat dalje. Brutala, onda je narucila preko glovo ili nez neko vino kad doslo popili po casici i veli ona malo smo se oznojiji idemo se tusirat i tamo rokanje jebeno, dala mi privatni broj, pa me zpve nako par dana da di sam sto ne dodem,, ja reko nisam u vremenu ne stignem , da ajde dodi ja reko aj dodem kroz 1h. Doletim tamo zovem tu sam otvara ona vrata i krene skidanje, ja reko polako sreco, a ona ono napaljena,ja doljr malo prstic ona svrsi, oho pa sta vec. Nasmije se ona i veli da je nitko jos nije tako dobro posevio, i naravno ostNem ja 3 4 sata i samo rokanje.. i sve bez zastite, i samo u nju... veli ona plodni mi dani ja reko necu u tebe veli on samo daj nije mi zao, jel si dobar, nedavno bili od 17h do drugi dan 9 sa
Otisao. Brutala od zenske otvorena ali kako prema kome, i rekal mi da neda nikome bas se. Ak joj se ne svidis...ja si misli da da, i veli ozbiljnjo da nema vise sexa nedaje nikome ... bio sad prije par dana se culi porukom ja idem u prostor dal dodes ja reko dodem kako nebi dosao. Dodem otvori ona ful gola i veli neides nikuda danas si samo moj , i ono jedno 3 jebacine bacili vec me kara bolila i jaja od nabijanaj, ina pljuga veli sad ces svrsit stane pljugat legne na leda i veli svrsi po mojoj ljepotici i sve unutra naguraj i ja tako napravim, a ona se digne i sjeda na mene meni poceo padat, malo pauzu napravimo i ajmo 2. Je trajao a sigurno 1 h se nije skidala sa njega, i samo u mene velio ona na rokan njene noge meni na vrtu i udaranje ,, ja ha vadim moram svrsit ja po njoj na trbuh ona pobere prstima i sve u pcic stavlja. I veli sta si stao ja reko nemogu, digne se ona i krene u boravka i kaze dodi dodem ja odma primi i pljuga ga pa sjedne. Ja daj da malo prsticima digne se ona ja prsticima odjednom pocne vikati nemoj stat nemoj stat a ono pocne ona sqwitar i vijec jos jos, ja samo prsticim. Pocne se tresi ona i veli stani nemogu vise. I u smijes i veli ovo mi se nine u zivotu dogodilo sta je u tebi tolo dobro da to radis, ja reko nez, a ona na to daj mi vode nemogu se dici ne osijecam nista sva sam utrnuta, dam joj vode ona lezi ja ga stavim a ona pocinje plakat i smijat, stanem ja pitam sta bilo, veli ona sam tihi i lago sada sad ces viditi odjedno ja lagano a ono pocinje spricat kako sprica tako ja jace udaram. I veli ne vadi ga opce van ja se spraznim legnem a ona nakom 2
Par minuta dode legne na mene i gled me i place,sta je sad veli vrh, ovo jos nisam dozivila da mi je tako ljepo. Ja sav ponoosan .. kahe ona dal ocu kod nje kuci koji puta doci reko nema problem samo javi, ali sto se tice akcije brutala veli ona da sljedeci puta neidem nigdje da sam samo njen. Ja reko super moze,
Ako je ovo istina odi se testirati asap 👨‍⚕️
 
Lijepi pozdrav svima, iako sam novi član ovog foruma, kao gost vas pratim već godinama.
Evo i mojeg malog doprinosa ovoj temi, iako vjerujem da neću napisati ništa novo.

Moja iskustva dosad su:

Crna pantera - bio prije koju godinu, uspješno smuljao za godine - izgledam dosta mladoliko- iako sam stariji od nje :) - fantastično iskustvo, puši i jebe se kao da ne postoji sutra, pola sata prošlo samo tako i još se uvijek rado prisjetim. Sad više ne bi otišao, jer bi me sad već otpisala kao prestaroga. Ponovio bi da je moguće.

Dafne - pravi GFE, sa ljubljenjem, cura je fenomenalno senzualna i nježna. Dosad sam uvijek bio zadovoljan.

Elena/Selin/Seksi mačkica - jako lijepa cura, nažalost nisam bio zadovoljan. Puno fejk stenjanja i prenemaganja, nezainteresirana, skuplja noge da ne može duboko ući, čak i kad ju se liže.

Mery/Silvia/Natalia/Karolina… , ona kod koje se javlja baba , nisam već dugo vidio oglas - možda i najljepša cura od svih sa oglasnika, stvarno je prekrasna, i lice i tijelo. Korektna, pristojna, nažalost ne voli da je se dira po sisama, što je šteta jer su savršene, i nije dala lizati pičkicu ali guzu jest. Vratio se radi njene ljepote.

Neka koja se oglašavala kao: duga duga kosa,, oglasa već dugo nema. - čista mehanika i odrađivanje, međutim na krevetu je bio i dildo pa sam začinio akciju sa malo igranja. Ne bi se vratio ni da ima oglas.

Slatka Tajna - slatka i simpa cura, steta što se udebljala dosta, sa njom je jako opušteno, nju doživljavam kao neku fuck frendicu, svaki put je dobro, veiki bonus je svršavanje u usta, to me jako pali.

Dvije latine prije par godina, nema ih više… sa jednom je bilo super, druga me samo odradila. Trebam opet neku isprobati da utvrdim gradivo.


Što se tiče masaža,
tu je Dea, fenomenalno masira ali mi nije napeta za seks, makar ću vjerojatno i to isprobati

Extra vitka maserka - oglas ima samo povremeno - moj tip cure, jako sitna i mršava, znam da bi nekome bila i premršava ali mene takve pale, cura simpatična, meni vrlo dobra b2b masaža, bio dvaput i planiram opet.

U planu mi je posjetiti Noru, znam da recenzije o njoj nisu obećavajuće, ali me pale sitne mlade cure pa ću otići radi toga.

Svako iskustvo u budućnosti ću podijeliti ovdje

Lijepi pozdrav i čitamo se.
 
Lijepi pozdrav svima, iako sam novi član ovog foruma, kao gost vas pratim već godinama.
Evo i mojeg malog doprinosa ovoj temi, iako vjerujem da neću napisati ništa novo.

Moja iskustva dosad su:

Crna pantera - bio prije koju godinu, uspješno smuljao za godine - izgledam dosta mladoliko- iako sam stariji od nje :) - fantastično iskustvo, puši i jebe se kao da ne postoji sutra, pola sata prošlo samo tako i još se uvijek rado prisjetim. Sad više ne bi otišao, jer bi me sad već otpisala kao prestaroga. Ponovio bi da je moguće.

Dafne - pravi GFE, sa ljubljenjem, cura je fenomenalno senzualna i nježna. Dosad sam uvijek bio zadovoljan.

Elena/Selin/Seksi mačkica - jako lijepa cura, nažalost nisam bio zadovoljan. Puno fejk stenjanja i prenemaganja, nezainteresirana, skuplja noge da ne može duboko ući, čak i kad ju se liže.

Mery/Silvia/Natalia/Karolina… , ona kod koje se javlja baba , nisam već dugo vidio oglas - možda i najljepša cura od svih sa oglasnika, stvarno je prekrasna, i lice i tijelo. Korektna, pristojna, nažalost ne voli da je se dira po sisama, što je šteta jer su savršene, i nije dala lizati pičkicu ali guzu jest. Vratio se radi njene ljepote.

Neka koja se oglašavala kao: duga duga kosa,, oglasa već dugo nema. - čista mehanika i odrađivanje, međutim na krevetu je bio i dildo pa sam začinio akciju sa malo igranja. Ne bi se vratio ni da ima oglas.

Slatka Tajna - slatka i simpa cura, steta što se udebljala dosta, sa njom je jako opušteno, nju doživljavam kao neku fuck frendicu, svaki put je dobro, veiki bonus je svršavanje u usta, to me jako pali.

Dvije latine prije par godina, nema ih više… sa jednom je bilo super, druga me samo odradila. Trebam opet neku isprobati da utvrdim gradivo.


Što se tiče masaža,
tu je Dea, fenomenalno masira ali mi nije napeta za seks, makar ću vjerojatno i to isprobati

Extra vitka maserka - oglas ima samo povremeno - moj tip cure, jako sitna i mršava, znam da bi nekome bila i premršava ali mene takve pale, cura simpatična, meni vrlo dobra b2b masaža, bio dvaput i planiram opet.

U planu mi je posjetiti Noru, znam da recenzije o njoj nisu obećavajuće, ali me pale sitne mlade cure pa ću otići radi toga.

Svako iskustvo u budućnosti ću podijeliti ovdje

Lijepi pozdrav i čitamo se.
Samo bih ti htio reći da ne ideš kod te Nore jer dosta se pisalo o njoj da je narkomanka pa sad ako tebi to ne smeta sritno ti bilo. Samo moj savjet koji možeš i ne moraš poslušati.
 
Mala curka, mala guzica, sise jedva da ima, oral s kondomom, stalno gleda na mob da vidiš kolko ima para i da ti samo jednom da svršiš, bio i prvi put da sam požalio što sam bio kod neke.

Koja ti je to defne o kojoj pišeš da je gfe dobar?
Nema sad oglas aktivan, mozda nije u ZG.
Zadnje vrijeme se oglasavala kao Lisa
 
Lijepi pozdrav svima, iako sam novi član ovog foruma, kao gost vas pratim već godinama.
Evo i mojeg malog doprinosa ovoj temi, iako vjerujem da neću napisati ništa novo.

Moja iskustva dosad su:

Crna pantera - bio prije koju godinu, uspješno smuljao za godine - izgledam dosta mladoliko- iako sam stariji od nje :) - fantastično iskustvo, puši i jebe se kao da ne postoji sutra, pola sata prošlo samo tako i još se uvijek rado prisjetim. Sad više ne bi otišao, jer bi me sad već otpisala kao prestaroga. Ponovio bi da je moguće.

Dafne - pravi GFE, sa ljubljenjem, cura je fenomenalno senzualna i nježna. Dosad sam uvijek bio zadovoljan.

Elena/Selin/Seksi mačkica - jako lijepa cura, nažalost nisam bio zadovoljan. Puno fejk stenjanja i prenemaganja, nezainteresirana, skuplja noge da ne može duboko ući, čak i kad ju se liže.

Mery/Silvia/Natalia/Karolina… , ona kod koje se javlja baba , nisam već dugo vidio oglas - možda i najljepša cura od svih sa oglasnika, stvarno je prekrasna, i lice i tijelo. Korektna, pristojna, nažalost ne voli da je se dira po sisama, što je šteta jer su savršene, i nije dala lizati pičkicu ali guzu jest. Vratio se radi njene ljepote.

Neka koja se oglašavala kao: duga duga kosa,, oglasa već dugo nema. - čista mehanika i odrađivanje, međutim na krevetu je bio i dildo pa sam začinio akciju sa malo igranja. Ne bi se vratio ni da ima oglas.

Slatka Tajna - slatka i simpa cura, steta što se udebljala dosta, sa njom je jako opušteno, nju doživljavam kao neku fuck frendicu, svaki put je dobro, veiki bonus je svršavanje u usta, to me jako pali.

Dvije latine prije par godina, nema ih više… sa jednom je bilo super, druga me samo odradila. Trebam opet neku isprobati da utvrdim gradivo.


Što se tiče masaža,
tu je Dea, fenomenalno masira ali mi nije napeta za seks, makar ću vjerojatno i to isprobati

Extra vitka maserka - oglas ima samo povremeno - moj tip cure, jako sitna i mršava, znam da bi nekome bila i premršava ali mene takve pale, cura simpatična, meni vrlo dobra b2b masaža, bio dvaput i planiram opet.

U planu mi je posjetiti Noru, znam da recenzije o njoj nisu obećavajuće, ali me pale sitne mlade cure pa ću otići radi toga.

Svako iskustvo u budućnosti ću podijeliti ovdje

Lijepi pozdrav i čitamo se.
Jel kod ove extra vitke može nešto više? Već je duže vrijeme pikiram. Tnx
 
Jel kod ove extra vitke može nešto više? Već je duže vrijeme pikiram. Tnx
Moguće je oral ali samo ako si klikneš sa njom, ali preskupo je. B2b 45 minuta sa hj ti je 80, i to je još prolazno, ali ako na to još dodaš nekih 30 za oral, narqvno opet sa ručnom završnicom, računica je da možeš i bolje proći. Ali moja je pretpostavka i da je to sve stvar dogovora i ovisi individualno kako sa kim. Masažu sam probao samo b2b, običnu nisam, ali mislim da s obzirom da je cura pričala da je završila kineziologiju mogla bi biti dobra. Ali opet, tu možeš bolje proći sa Deom ili u nekom od salona thai masaže za puno jeftinije.
 
Vjeruj da uvijek ima izuzetaka, kao što sam ja imao besplatno kod jedne što sam joj se svidio tako vjerujem da i ostali ponekad imaju srece sa slicnim iskustvima.
Recimo ja kod Laure, plavokosa svetice platim pola sata a ostanem sat i pol
Evo i ja sam za neko cudo imao jednu curu, poznatu tu svima, rekla bi mi cesto da ostanem preko noci, da se zabavimo. Nisam neki jebac, ne mislim da je zbog toga. :) Slazem se, ima tu normalnih dragih cura. Ne treba sudit, niti razmisljat zasto su uopce u ovom poslu.
Izgubili smo kontakt, a volio bi da se javi. Jebiga, zivot.
 
Evo i ja sam za neko cudo imao jednu curu, poznatu tu svima, rekla bi mi cesto da ostanem preko noci, da se zabavimo. Nisam neki jebac, ne mislim da je zbog toga. :) Slazem se, ima tu normalnih dragih cura. Ne treba sudit, niti razmisljat zasto su uopce u ovom poslu.
Izgubili smo kontakt, a volio bi da se javi. Jebiga, zivot.
Malo bi se nadovezao na tvoj post.

Imao sam iskustvo jedne masaže, bila je vrlo loša, ja nisam bio napaljen i uopće centriran mentalno, ali išao sam na tu masažu i bilo je koma. Prođe pola godine, u vrijeme početka nogometnog prvenstva u Rusiji, kaže mi tadašnja frendica (nismo više u kontaktu): "Upoznam te sa svojim društvom." Dođemo mi u birc (neću imenovati) i dođe joj frendica sa dečkom i to je bila "ta" cura kod koje je bila katastrofalno iskustvo masaže (barem meni).

Da je bilo odlično iskustvo, tko zna što bi radio, ali nije bilo i svako druženje je bilo usiljeno, zbog svojeg dečka. Po meni, ta cura je to radila jer su joj trebale pare, ali ona nije bila za to, tako i nije svatko za sve (kako je i u životu). Vjerojatno dečko to nije znao, ali ona je svako druženje bila ekstra pristojna, ekstra smiješna, i previše se trudila pokazati kako joj se ja činim super. Na kraju prekinuo sam i kontakte s njom jer jednostavno ne želim se vezivati s njom.

Solo sam dugo i imam par cura s kojima sam se bliže povezao, ali to je lažno povezivanje. Predigra, razgovor i vizualizacija su za mene preduvjet dobrog sexa.

Neke od njih su mi kazale kako one vide to kada rade te usluge i ima vrlo zanimljivih priča.
 
Moguće je oral ali samo ako si klikneš sa njom, ali preskupo je. B2b 45 minuta sa hj ti je 80, i to je još prolazno, ali ako na to još dodaš nekih 30 za oral, narqvno opet sa ručnom završnicom, računica je da možeš i bolje proći. Ali moja je pretpostavka i da je to sve stvar dogovora i ovisi individualno kako sa kim. Masažu sam probao samo b2b, običnu nisam, ali mislim da s obzirom da je cura pričala da je završila kineziologiju mogla bi biti dobra. Ali opet, tu možeš bolje proći sa Deom ili u nekom od salona thai masaže za puno jeftinije.

Dečki ja vas ne kužim... 80 plaćate masaže i HJ (kod ko zna kakvih odrona), a za 100 možete jebat latine sa EGE...
 
Dečki ja vas ne kužim... 80 plaćate masaže i HJ (kod ko zna kakvih odrona), a za 100 možete jebat latine sa EGE...
Pa, dobra napaljujuća senzualna masaža može biti bolja od samog seksa… mozak je glavna erogena zona i centar zadovoljstva. Tu je cura potpuno posvećena tebi, dok se često desi da jebeš lutku koja je skroz mrtva i nemaš nikakvi feeling da ti je zbolja dobro.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh