ZAGREB - Iskustva & recenzije

Moguće da žena ima PTSP jer je vidjela kurac sa gljivicama, tako da joj se možda i ne treba zamjeriti. Imao sam primjerice kolegu na poslu koji je imao gljivice na nogama, a tek kad je jednom skinuo cipele u uredu doznao sam pravo značenje termina kojeg se naziva tzv."okretanjem želuca". Slijedom navedenoga, vjerojatno je vidjela nekakav kurac koji joj se nimalo nije svidio po okusu i mirisu i sad ima PTSP. Činjenica je da muškarci znaju biti jako neuredni i bez da se skinu i mislim da stvarno kad se već ide damama treba voditi računa o urednosti. Osobno smatram kako bi trebalo brijati međunožje, a čak i jaja. Dugo sam istraživao kako obrijati kurac i jaja skoro pa savršeno, a onda sam naišao na ovaj proizvod. Hvala ljudima iz Phillipsa na ovome proizvodu https://www.dm.hr/philips-oneblade-brijac-first-shave-p8720689021180.html, a više o intimnoj higijeni na ovome linku https://www.dm.hr/inspiracije-i-sav...ga-tijela/intimno-brijanje-za-muskarce-666672
Eeee... Jedna riječ... AJDE NE SERI!!!
 
Gle..bilo bi dobro kad bi usvojio jedan od savjeta jer ti prvi pustis vodu na tušu kao da se kupaš, a podapireš se nad umivaonikom. I to ne samo kod mene, i druge cure to kazu. Nakon toga smrdis, smrdi ti tijelo, smrdi ti iz usta konstantno po luku svaki puta kad dodjes, žvaku nikada nemas u ustima, ne znam sta bih rekla. Sobu nakon tebe luftam pola sata, nikoga ne mogu primiti da ne ispadne da ja smrdim. Nemas grama mišića na tijelu, izgledas kao knjiški moljac, nemas spiku..sorry ali ti si osuđen takav na ovu stranicu i zene koje se tu spominju. Bljuje mi se kad procitam kako se neka gusila u tvom kurcu, znaci..degutantno. Ne zelim se razotkrivati ali recenzirao si me lazno, pa ti vracam. Samo sto ja govorim istinu
Lp
 
Gle..bilo bi dobro kad bi usvojio jedan od savjeta jer ti prvi pustis vodu na tušu kao da se kupaš, a podapireš se nad umivaonikom. I to ne samo kod mene, i druge cure to kazu. Nakon toga smrdis, smrdi ti tijelo, smrdi ti iz usta konstantno po luku svaki puta kad dodjes, žvaku nikada nemas u ustima, ne znam sta bih rekla. Sobu nakon tebe luftam pola sata, nikoga ne mogu primiti da ne ispadne da ja smrdim. Nemas grama mišića na tijelu, izgledas kao knjiški moljac, nemas spiku..sorry ali ti si osuđen takav na ovu stranicu i zene koje se tu spominju. Bljuje mi se kad procitam kako se neka gusila u tvom kurcu, znaci..degutantno. Ne zelim se razotkrivati ali recenzirao si me lazno, pa ti vracam. Samo sto ja govorim istinu
Lp
E neka si mu rekla,podrska od mene i saljem ti pozdrave iz Splita.Uvijek cu stati iza zene bilo verbalno ili fizicki jer sam takva i uvijek cu bit na zenskoj strani.
 
Eeee... Jedna riječ... AJDE NE SERI!!!
To što si napisao bi bilo više od jedne riječi. Barem su mene tako učili osnove brojanja u osnovnoj školi. Napisane riječi treba detaljno izbrojati kao što detaljno treba obrijati kurac i jaja prije nego se krene na megdan damama u sitne noćne sate. Evo, ti si tipičan primjer. Ti bi jebao, a ne znaš ni osnove brojanja. Zbog takvih kao ti sam i dao linkove koje ću sada ponovno dati jer ako ne znaš točno pobrojati svoje napisane riječi vjerojatno ne držiš ni do detaljne higijene. Slijedom navedenoga linkovi za one koji ne znaju brojati i ne drže do higijene su slijedeći: 1. https://www.dm.hr/inspiracije-i-sav...ga-tijela/intimno-brijanje-za-muskarce-666672 i 2. https://www.dm.hr/philips-oneblade-brijac-first-shave-p8720689021180.html
 
ne , gle... dečko je čak bio možda malo sarkastičan, al zapanjujuća je ta neka razina nehigijene... davno sam bio u vojsci i kad smo nas par pitali di ćemo si prat guzice poslje sranja ovi su komentirali -"pa jeste vi muslimani"... nemogu si zamislit da si neko ne pere guzicu poslje sranja ili da mu noge smrde...
Da uć pod tuš i oprati guzicu valjda je normalno ali brate sa litrom vode kao što neki rade nema veze sa higijenom kao što sam imao priliku vidjeti po Bosni WC i ponegdje puni flaša to sa higijenom nema nikakve veze naprotiv
 
Da uć pod tuš i oprati guzicu valjda je normalno ali brate sa litrom vode kao što neki rade nema veze sa higijenom kao što sam imao priliku vidjeti po Bosni WC i ponegdje puni flaša to sa higijenom nema nikakve veze naprotiv
paralela ti nema veze s ničim, da ti odma pomognem- nisam ni bosanac nit musliman, "pravi" sam domaći hrvat katolik.. al kaj hoćes reć; da su bošnjaci muslimani neuredni? zato jer se obrezuju, skidaju cipele pred kućom i peru si šupak, ne jedu svinjetinu i ne piju alkohol...
sinko neuredni su oni koji rade suprotno a to smo više mi nego oni- pa bolje i flaša i hladni potok nego nehigijena!
 
paralela ti nema veze s ničim, da ti odma pomognem- nisam ni bosanac nit musliman, "pravi" sam domaći hrvat katolik.. al kaj hoćes reć; da su bošnjaci muslimani neuredni? zato jer se obrezuju, skidaju cipele pred kućom i peru si šupak, ne jedu svinjetinu i ne piju alkohol...
sinko neuredni su oni koji rade suprotno a to smo više mi nego oni- pa bolje i flaša i hladni potok nego nehigijena!
Ti nisi baš sav svoj pročitaj još jednom nigdje ja nisam spomenuo Muslimane nedaj Bože spomenuo sam ljude koji sa sobom u WC nose flašu sa vodom i posle velike nužde peru guzicu mišljnja sam da sa litrom vode bez šampona ili sapuna nemožeš dobro oprati svoju guzicu ja sam obrezan prije 30 godina i da ne ulazim u prostor u kojem boravim u cipelama tako da odjebi sa svojom glupom spikom i odi kod te retardirana neka te masira u rukavicama mene sigurno neće
 
Gle..bilo bi dobro kad bi usvojio jedan od savjeta jer ti prvi pustis vodu na tušu kao da se kupaš, a podapireš se nad umivaonikom. I to ne samo kod mene, i druge cure to kazu. Nakon toga smrdis, smrdi ti tijelo, smrdi ti iz usta konstantno po luku svaki puta kad dodjes, žvaku nikada nemas u ustima, ne znam sta bih rekla. Sobu nakon tebe luftam pola sata, nikoga ne mogu primiti da ne ispadne da ja smrdim. Nemas grama mišića na tijelu, izgledas kao knjiški moljac, nemas spiku..sorry ali ti si osuđen takav na ovu stranicu i zene koje se tu spominju. Bljuje mi se kad procitam kako se neka gusila u tvom kurcu, znaci..degutantno. Ne zelim se razotkrivati ali recenzirao si me lazno, pa ti vracam. Samo sto ja govorim istinu
Lp
Ma, totalni šou program:):):)
Ti si mene, dušo draga, očito zamijenila s nekim.
Ali kad si mi se već obratila, moram prokomentirati par stvari koje si napisala.
Kao prvo nije mi jasno zašto se sexaš s tim tipom (očito često, jer pišeš: "svaki put kad dođeš..."), ako ti je tako ogavan?
Onda pišeš da je lik toliko jadan da je eto osuđen na ovu stranicu i žene koje se tu spominju (pa šta nisi i ti jedna od tih žena:).
Zatim, zgražaš se nad opisom oralnog sexa. WTF, pa ti na dnevnoj bazi par kuraca popušiš i sad se tu zgražaš i veliš da ti je to degutantno:unsure:🙂
Sorry, ali naprosto mi se nameće zaključak, da ti logika nije baš jača strana.
S poštovanjem,
 
Evo i mog priloga "šou programu". Ja odvrtim slušalicu i zabijem si crijevo tuša u rektum, pustim vodu, napunim, izbacim, par puta tako. Puno je brže i higijenskije nego sjediti na školjci i natezati se. Nakon toga imam i dildo odnosno buttplug za dodatno zadovoljstvo, sve usput naravno..
 
Jebate ..
O cemu se vi raspravljate...
Stanje i urednost muškog penisa i šupka je od velikog značaja pri seksu. Vrlo je velika vjerojatnost da izvedba druge strane neće biti maksimalna ako to stanje nije zadovoljavajuće. Nije to šala, to su ozbiljne stvari. Međutim, izgleda da neki muškarci uopće toga nisu svjesni. Primjerice, da li bi ti htio biti sa ženom kojoj osjetiš neugodan zadah iz usta, te da li bi ti se pri tome smanjio doživljaj seksa? Da li bi izgubio volju za seksom u tome slučaju? Sve su to vrlo teška i složena pitanja, ali izgleda da ih poneki momci ne shvaćaju dovoljno ozbiljno.
 
Evo i mog priloga "šou programu". Ja odvrtim slušalicu i zabijem si crijevo tuša u rektum, pustim vodu, napunim, izbacim, par puta tako. Puno je brže i higijenskije nego sjediti na školjci i natezati se. Nakon toga imam i dildo odnosno buttplug za dodatno zadovoljstvo, sve usput naravno..
Sve je to u redu, ali mi nije jasno da li si žena ili muškarac. Ako si muškarac, onda je tvoje stanje i više nego ozbiljno, možemo ga slobodno nazvati trećim stanjem.
 
Stanje i urednost muškog penisa i šupka je od velikog značaja pri seksu. Vrlo je velika vjerojatnost da izvedba druge strane neće biti maksimalna ako to stanje nije zadovoljavajuće. Nije to šala, to su ozbiljne stvari. Međutim, izgleda da neki muškarci uopće toga nisu svjesni. Primjerice, da li bi ti htio biti sa ženom kojoj osjetiš neugodan zadah iz usta, te da li bi ti se pri tome smanjio doživljaj seksa? Da li bi izgubio volju za seksom u tome slučaju? Sve su to vrlo teška i složena pitanja, ali izgleda da ih poneki momci ne shvaćaju dovoljno ozbiljno.
Velika je razlika izmedu peperminta, ostataka hrane, od cigarete, trave ... Neke su stvari podnosljive, neke nisu. Jel problem imati malu bocicu Listerine u autu, da kad parkiras malo gucnes i isperes usta. Ovo ce zvucat kao sarkazam, ali nebi bilo lose da kad idemo u posjetu idemo sa ruksakom u kojem je sljedece: kondomi, lubrikant, rucnik, sapun, gel za tusiranje, parfem, pasta i cetkica za zube, gel za kosu i fen za kosu.
 
Ma, totalni šou program:):):)
Ti si mene, dušo draga, očito zamijenila s nekim.
Ali kad si mi se već obratila, moram prokomentirati par stvari koje si napisala.
Kao prvo nije mi jasno zašto se sexaš s tim tipom (očito često, jer pišeš: "svaki put kad dođeš..."), ako ti je tako ogavan?
Onda pišeš da je lik toliko jadan da je eto osuđen na ovu stranicu i žene koje se tu spominju (pa šta nisi i ti jedna od tih žena:).
Zatim, zgražaš se nad opisom oralnog sexa. WTF, pa ti na dnevnoj bazi par kuraca popušiš i sad se tu zgražaš i veliš da ti je to degutantno:unsure:🙂
Sorry, ali naprosto mi se nameće zaključak, da ti logika nije baš jača strana.
S poštovanjem,
Kada bi se jebala samo sa čistima, bankrotirala bi 😂😂😂😂😂😂
 
Velika je razlika izmedu peperminta, ostataka hrane, od cigarete, trave ... Neke su stvari podnosljive, neke nisu. Jel problem imati malu bocicu Listerine u autu, da kad parkiras malo gucnes i isperes usta. Ovo ce zvucat kao sarkazam, ali nebi bilo lose da kad idemo u posjetu idemo sa ruksakom u kojem je sljedece: kondomi, lubrikant, rucnik, sapun, gel za tusiranje, parfem, pasta i cetkica za zube, gel za kosu i fen za kosu.
A britvica ..pa da se odmah i obrijes..🤣🤣🤣..
 
Velika je razlika izmedu peperminta, ostataka hrane, od cigarete, trave ... Neke su stvari podnosljive, neke nisu. Jel problem imati malu bocicu Listerine u autu, da kad parkiras malo gucnes i isperes usta. Ovo ce zvucat kao sarkazam, ali nebi bilo lose da kad idemo u posjetu idemo sa ruksakom u kojem je sljedece: kondomi, lubrikant, rucnik, sapun, gel za tusiranje, parfem, pasta i cetkica za zube, gel za kosu i fen za kosu.
I onda dodes curi koja vec odradila par musterija i poslije svake se samo obrisala vlaznom maramicom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh