ZAGREB - Iskustva & recenzije

U subotu bio ma masazi u salonu Petrova ,htio sportsku masazu,mlada curka krenula masirat odlicno masira,nakon 10 min pitam ju da ga malo nategne sto je odmah prihvatila i odradila hj fenomenalno,moze se dirati,najbolje od svega cijena 35e a curka kojih 20 22god,za ponoviti svakako,ako zeli tko probati neka se javi pvt
Molim te moze broj od te male
 
Moguće da žena ima PTSP jer je vidjela kurac sa gljivicama, tako da joj se možda i ne treba zamjeriti. Imao sam primjerice kolegu na poslu koji je imao gljivice na nogama, a tek kad je jednom skinuo cipele u uredu doznao sam pravo značenje termina kojeg se naziva tzv."okretanjem želuca". Slijedom navedenoga, vjerojatno je vidjela nekakav kurac koji joj se nimalo nije svidio po okusu i mirisu i sad ima PTSP. Činjenica je da muškarci znaju biti jako neuredni i bez da se skinu i mislim da stvarno kad se već ide damama treba voditi računa o urednosti. Osobno smatram kako bi trebalo brijati međunožje, a čak i jaja. Dugo sam istraživao kako obrijati kurac i jaja skoro pa savršeno, a onda sam naišao na ovaj proizvod. Hvala ljudima iz Phillipsa na ovome proizvodu https://www.dm.hr/philips-oneblade-brijac-first-shave-p8720689021180.html, a više o intimnoj higijeni na ovome linku https://www.dm.hr/inspiracije-i-sav...ga-tijela/intimno-brijanje-za-muskarce-666672
Ček, trebao si istraživati kako obrijati kurac i jaja?
Bog te mazo kakvi sve lumeni ovdje...
 
Ček, trebao si istraživati kako obrijati kurac i jaja?
Bog te mazo kakvi sve lumeni ovdje...
ne , gle... dečko je čak bio možda malo sarkastičan, al zapanjujuća je ta neka razina nehigijene... davno sam bio u vojsci i kad smo nas par pitali di ćemo si prat guzice poslje sranja ovi su komentirali -"pa jeste vi muslimani"... nemogu si zamislit da si neko ne pere guzicu poslje sranja ili da mu noge smrde...
 
ne , gle... dečko je čak bio možda malo sarkastičan, al zapanjujuća je ta neka razina nehigijene... davno sam bio u vojsci i kad smo nas par pitali di ćemo si prat guzice poslje sranja ovi su komentirali -"pa jeste vi muslimani"... nemogu si zamislit da si neko ne pere guzicu poslje sranja ili da mu noge smrde...
Točno si to rekao. Ljudi se ne peru. Osobno radim posao sa strankama u uredu, a većina muškaraca zaudara čim uđe u prostor. Cigarete, znoj, smrad iz usta, a tko zna što se tek događa na kurcu i šupku većine njih. Meni je isto također neshvatljivo da se šupak ne pere, ali očito nekima to ovdje nije jasno. Ono što me još smeta je nebriga o vlastitom tijelu. Ne mora se biti lijep, nabildan, ali barem se potrudi da ne ždereš i da si barem donekle fit. Što se tiče oralne higijene istraživanja su pokazala da hrvati peru zube svaki peti dan, a onda si možeš opet zamisliti kakvo je njihovo stanje na genitalijama i šupcima. Prljav smo i krezub narod, to je činjenica.
 
Točno si to rekao. Ljudi se ne peru. Osobno radim posao sa strankama u uredu, a većina muškaraca zaudara čim uđe u prostor. Cigarete, znoj, smrad iz usta, a tko zna što se tek događa na kurcu i šupku većine njih. Meni je isto također neshvatljivo da se šupak ne pere, ali očito nekima to ovdje nije jasno. Ono što me još smeta je nebriga o vlastitom tijelu. Ne mora se biti lijep, nabildan, ali barem se potrudi da ne ždereš i da si barem donekle fit. Što se tiče oralne higijene istraživanja su pokazala da hrvati peru zube svaki peti dan, a onda si možeš opet zamisliti kakvo je njihovo stanje na genitalijama i šupcima. Prljav smo i krezub narod, to je činjenica.
U pravu si sta se tice higijene kod nas.Ja kad nekome kazem da zube perem 3-4puta dnevno,svi mi se cude jer je to kao previse,a ovo u vezi pranja guze poslije velike nuzde bi trebalo biti normalno,a ne pizdit da smo muslimani.Pa evo neka mlatimudani misle da je topla dalmatinka muslimanka kao i moj muz jer moj muz obrezan i oboje vodimo racuna o svemu i peremo guzu kad obavimo nuzdu.Jedino nismo fit,ali mi se gadi kad u 21.stoljecu ljudi me znaju za sapun,pastu i vodu.ZALOSNO
 
Ma nije šou. To je obično utvrđivanje činjeničnog sranja. Mene bi osobno bilo sram ići ženi na megdan neobrijanog međunožja i prljavog šupka. Vidiš i sam gore da su neke sirotice dobile PTSP i da drkaju kurac u rukavicama jer tko zna što su sve vidjele. Najgore u svemu, neki misle da je 100 € dati ženi za pola sata s njom previše, a sad si zamisli koliko ona neurednih, neopranih i nepočešljanih penisa tijekom dana mora progutati. Težak je to posao, vjerojatno i najteži na svijetu.
 
U pravu si sta se tice higijene kod nas.Ja kad nekome kazem da zube perem 3-4puta dnevno,svi mi se cude jer je to kao previse,a ovo u vezi pranja guze poslije velike nuzde bi trebalo biti normalno,a ne pizdit da smo muslimani.Pa evo neka mlatimudani misle da je topla dalmatinka muslimanka kao i moj muz jer moj muz obrezan i oboje vodimo racuna o svemu i peremo guzu kad obavimo nuzdu.Jedino nismo fit,ali mi se gadi kad u 21.stoljecu ljudi me znaju za sapun,pastu i vodu.ZALOSNO
Rijetki drže higijenu dolje. Nedavno sam išao raditi kolonoskopiju, ali par mjeseci prije kolonoskopije bio je pregled gdje sam se morao naguziti kako bi se vidjelo da li imam kakvu izraslinu u dupetu na prvi pogled. Doktor je ostao u čudu koliko sam čist dolje i pitao me kako je moguće da sam toliko čist dolje. Naravno, nisam mu odao svoju veliku tajnu sapuna i vode. Nije tim doktorima lako i pitao sam ih kako izdrže gledajući toliko šupčina dnevno, ali oni kažu da su na to navikli. Također, nije ni stomatolozima lako jer nekim njihovim pacijentima čim im se otvore usta ugledaju groblje u ustima. Slijedom navedenoga po meni su 3 najteža zanimanja na svijetu ovim redom, 1. noćna dama, 2. doktor za šupak i sve ono povezano sa šupkom, 3. stomatolog.
 
Ako dobije neopranu musteriju,sama kriva,jer bi trebala sama traziti tusiranje prije sex,bar po meni neki minimalni standard
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh