ZAGREB - Iskustva & recenzije

i kod 'najsigurnijih'mi se dogodilo da izvisim... jbg to je tak... Jedno je kad je iznimka a drugo kad je pravilo...
Ja osobno ne ispitujem ženske prek telefona, nit se ne okrećem na vratima- uđem u stan sjednem i kažem oprostite ovo neće ići i dam joj 10€ i odem... ako su slike skroz u suprotnosti onda kažem "lažne slike " i odem bez pozdrava!
Sve u redu. Ali moram pitati koliko kosta sat vremena i sta je ukljuceno, jer nemam vremena ic do nje i onda doznati, da se ne ljubi ili da je oral samo s gumicom. Ako im je to toliko tesko odgovoriti, onda neka idu nekud! Ja se zato ne cjenjkam. Ili mi pase cijena ili ne.

Sta sam znao napraviti da imam plan B sa sobom. Ako prva nije valjala, isao sam na drugu (ili mozda trecu). Znalo mi se jednom desiti da je treci izbor bio puno bolji od prvoga (provjerena, jako dobra).
 
Kad sam bio kod Silve mi je rekla, da ju zovu puno retardiranih i da od toga lako popozdi i ugasi telefon ili se jedonstavno ne javlja (samo stalnima).

Problem je da se VI SVI dogovorite i onda NE POJAVITE (samo to u vasim "recenzijama" ne spomenete). Nedugo sam na forumu procitao da se jedan lik dogovorio s dvima, a jedna je izvisila. Kako kurva onda nebi popozdila?

To je zacarani krug. Kad musterija par puta izvisi, pocne duplo dogovarati gdje kurva izvisi. Kurva pocinje se duplo dogovarati zbog toga i tu se zatvara krug.
Ja sam jednom zvao, pitala me za godine, rekla da sam joj premlad i nisam vise pokusavao. Domace su prekomplicirane, EGE puno laksi dogovor. Pikiram sam si 2-3 koje mi se svidaju, i dogovorim. Ako ne moze 1. izbor moze 2 ili 3.
 

Hot massage/prost po dog​

od ove "dame" ana23 u Španskom bježati ni pod razno tamo ići.
Masira u plastičnim rukavicama. 3 put mi šprica dezinfekcijskim sredstvom ruke. Ne bi da imam šugu ili kugu. Gleda jesi oprao ruke. Užas. Ne da dirati ništa. Malo guzicu i to s gornje strane i sise a veće sise moj susjed preko puta ima od nje. Ravna je kao daska sprijeda. Masira u debelim gaćama i štramplama na točkice onda malo spusti to da joj se jedva vrh guzice vidi. I kaže možeš me pipati. Po čemu ? Po ramenu i laktu ? Hahaha bolje tih 40 eura u kladionicu uložiti.
 
evo ovako. zena u nekim 50,izgled 6/10, lijepo pusi bez da se ljubiti al nevolim to. sex 9/10 u slobostini prostor. 80 pol sata zadnjih 5 slika nisu njezine prve bi mogle biti.
ona boze sacuvaj dosao na adresu na kajzerici 60+ trazi 60pol sata, veze s slikama nema, faca uzas vidio okrenio se i otiso pa nebi joj 20e dao.
 
evo ovako. zena u nekim 50,izgled 6/10, lijepo pusi bez da se ljubiti al nevolim to. sex 9/10 u slobostini prostor. 80 pol sata zadnjih 5 slika nisu njezine prve bi mogle biti.
ona boze sacuvaj dosao na adresu na kajzerici 60+ trazi 60pol sata, veze s slikama nema, faca uzas vidio okrenio se i otiso pa nebi joj 20e dao.
Ova prva kaže da ima 38g🤣zašto je izgled 6/10?
 
Independent sa istim brojem jednostavno nisu independent, dopisujes se sa agencijom. Cak puno njih sa razlicitim brojevima mogu bit agencija. Neke od njih znaju doc preko agencije prvi put pa ako im se svidi usude se samostalno drugi put.
Kako da dođem do one iz opisa? Kad zatražim slike obično me blokaju i tu je game over. Da dođem na vrata i okrenem se? (potrošio vrijeme i parking)
 
evo ovako. zena u nekim 50,izgled 6/10, lijepo pusi bez da se ljubiti al nevolim to. sex 9/10 u slobostini prostor. 80 pol sata zadnjih 5 slika nisu njezine prve bi mogle biti.
ona boze sacuvaj dosao na adresu na kajzerici 60+ trazi 60pol sata, veze s slikama nema, faca uzas vidio okrenio se i otiso pa nebi joj 20e dao.
Bio sam kod Ankice nedavno i otisao zadovoljan. Kao kod svega, ocekivanja su zajeb. Zena je starija, tijelo joj je barem 10 godina mladje :) Drzi do sebe i bas se trudi udovoljit. Meni faca nije ni blizu odbojna bila, dapace. Ali znao sam da idem kod starije zene, nisam ocekivao curu. Oral je vrlo dobar.
 
Bio sam kod Ankice nedavno i otisao zadovoljan. Kao kod svega, ocekivanja su zajeb. Zena je starija, tijelo joj je barem 10 godina mladje :) Drzi do sebe i bas se trudi udovoljit. Meni faca nije ni blizu odbojna bila, dapace. Ali znao sam da idem kod starije zene, nisam ocekivao curu. Oral je vrlo dobar.
Bio sam kod Ankice nedavno i otisao zadovoljan. Kao kod svega, ocekivanja su zajeb. Zena je starija, tijelo joj je barem 10 godina mladje :) Drzi do sebe i bas se trudi udovoljit. Meni faca nije ni blizu odbojna bila, dapace. Ali znao sam da idem kod starije zene, nisam ocekivao curu. Oral je vrlo dobar.
i jeli debela, tj ima li lijepe trbušne mišiće kao što sam ja primjetio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh