ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Pozdrav..koja je "šteta" kod nje za tih 1h ,i znaš li možda kad najranije kreće s poslom😁..Tina 20g Donji Grad ,za nju pitam✌️..može i u privat,hvala🙏
 
Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Ja je pitao da se ljubimo i rekla je da se ne ljubi. Dok mi pušila kaže da joj kažem kada ću svršiti da ne bi u usta. Ne znam jel si joj se dopao, jel ovisi kakve je volje ili možda više cura je na oglasu.
 
Bokte mazo, znači kupio si kurvi poklon, neke komplimente joj daješ, prilaziš random liku koji čeka istu kurvu i ispituješ jel i on čeka nju... Bokte jebo pa kakav debil možeš bit da se ovako ponašaš? Da mi priđe neki i pita "jel i ti čekaš" okrenio bi se i nebi nikad više došao. Kakav neugodnjak brate...

Stvarno nekad čitam vaša iskustva i ne vjerujem kakvih likova ima vani...
Prilicno otvorena komunikacija...da je mene pitao, rado bi podijelio misljenje....ne bi mi bilo bed uopce...meni je to super
 
Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Napisao si da ti je rekla da možeš gore.
Kako to misliš gore kad je stan iza zgrade u podrumu.
 
Da prodjes haustor pa desno dolje lijev stan sta miram putokaz napisat gdje je
Uglavnom meni je mala top do srijede je jos tu tako mi rekla onda se vraca za 2 ili 3 tjedna
 
Meni se desilo da mi fosla osoba koju dugo poznajem....
Dosla
150e za pizdu je alarmantno visoka cijena.
Pa to je 100l mlijeka!
Neki su totalno sjebali tržište. Pussy hyperinflation je through the roof and odd the charts.
Svi kolektivno trebaju počet nudit 50, max 70e i gotovo!
A ne samo da se to ne radi...nego se kurvama i poklone nosi.
Brutal
Upravo strasno sto se desava. Naletio sam na netu na tablucu uspiredbe cijena, netko se potrudio malo bacit analizu. Zakljucak je preskupo za pruzenu uslugu. Drugi zakljucak je iz osobne perspektive, i ukazuje na veličinu depresije, i količinu anksioznosti, manjka samopouzdanja i samokażnjavanja...nadam se da će se divljanje cijena zaustaviti, a obrtnici vratiti realne cijene i kvalitetniju psihoterapiju.
Idem zvat dalje :)
Živili!
 
Netko nešto za ovu ?
 
Netko nešto za ovu ?
Nisam se uspio nis dogovoriti unazad godinu dana... tko zna tko ie to i uopce gdje je....mozfa je neki klosarkojiji žica bonove...al ne mogu tvrditi...cudno
 
A jbg onda si kupi 100litara mlijeka i drkaj do mile volje
Poanta je u tome da im ne treba inflejtat ego.
Cijena je prije par god bila 400kn, sad je (više nego) duplo.
Zašto?
Zbog nestašice pizde?
Ne.
Nego zato što ih se tetoši i za njih simpa.
Normalno da podižu cijene.
Prvi korak u pravom smjeru bi bio da im se ne nosi poklone.
To joj je posao.
Žvakala je kurac mnogima prije tebe, žvakat će i mnogima nakon. Nema potrebe da joj se "udvaraš".
( Ne nužno ti; tko god)
Time ne štetiš samo sebi nego svima ostalima.
Cijene i ego će ići u nebesa, a kvaliteta usluge dolje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh