ZAGREB - Iskustva & recenzije

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-tajna-oglas-5263657
Lokacija: kod arene
Bio u subotu kod dotične.
Dogovor preko wapp skroz jednostavan,
30 min 70e, 1h 130e.
Radi do 19h, 30 god iz Osijeka.
Doček nije baš nešto, dočekala me u kratkoj majci bez grudnjaka i trenirci....bio sam kasno al ipak je rekla da nisam zadnji 🫢🤣.
Odmah prešli na stvar, dogovorio pola sata, dao pare i tu kreće akcija.
Surađuje u seksu, ne buni se, puno priča tokom seksa.
Oral dosta dobar, odmah se je dignuo iako sam ga prije nego sam išao kod nje izdrkao, nije dugo trajalo cca 5 min...rekla je da samo velim kad želim da prestane pušiti i krenemo u akciju.
Odradili dvije poze, prvo je ona bila na meni, zatim sam rekao da nek se naguzi da ju želim straga.
Moram reći da je jako uska i brzo sam svršio u kondom.
Pušenje bez kabanice, sex sa.
ja bio par puta na pušenju.... meni je ona najbolja na PO
 
Mala je ok cak je i pusenje bolje nego prije par godina jbg ima vise prakse
Moze svrsavanje po licu i u usta i hoce se ljubiti barem samnom tak da je ok
Minus joj je sta ne doceka sexy sredena i nasminkana nego u nekoj majici i trenirki al jbg sve u svemu ok je
 
Mala je ok cak je i pusenje bolje nego prije par godina jbg ima vise prakse
Moze svrsavanje po licu i u usta i hoce se ljubiti barem samnom tak da je ok
Minus joj je sta ne doceka sexy sredena i nasminkana nego u nekoj majici i trenirki al jbg sve u svemu ok je
To je i kod mene minus što nije sexy obučena, nije se htjela ljubiti barem ne samnom, al to vjv ovisi kako joj se tko svidi...Al pušenje je dobro 😁
 

Cekao ispred zgrade 30 min i kazem da sam otisao na sto ona meni salje poruku da se vratim da je spremna za par min
Cekam jos 15 i kaze da ipak ne moze danas
pozdrav,
razmisljam si zaletit kod nje ovaj tjedan pa molim za info je li netko uspio doci do nje.
lp
 
Jel ima koja naša trenutno da bi volila malo grublji sex,ne sad bdsm al samo da voli jače nabijanje i da bude malo divlja većina ovih naših cendra čim malo jače počneš jebat
 
ja sam bio po meni najbolja masaža u zg fakat dobro masira al kad ti masira noge dok si na ledima odjednom pocne prolazit prstom po jajima i fakat te napali, onda kad ti izmasira leda a jos si na ledima odjednom pocne dirat jaja i maloga i neznam kaj je to u njezinim rukama al je jebeno kak te dira ti se sve vise i vise dizes od stola onda okret stavi ga izmedu sisa i drka. Skupo za masazu al po meni bolje nema. Zgodna je i ima jebene sise.
5216769 a jesi li bio kod ove u tom salonu,ta me nekako više pali
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh