ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ekipa ajde nam recite (preporučite) koja je trenutno najbolja u Zagrebu za nas iz daljih mjesta da ne naletimo na neke loše 😊
 
Pozz, bijah kod gospođe u subotu pa da javim dojmove. Adrea Balokoviceva, ne sjecam se broja. Lak dogovor preko moba i sve bez problema. 20 min nakon poziva sam dosao nije bilo problema nikakvih. To je nekakva mala sobica sa masaznim stolom. Starija zena, oko 50 god, Bosanka. Ima dobre sise i guzicu ali i škembu. Mene je pokusala zapricati i neke bureke bacati ja sam joj odmah skinuo grudnjak i gacice. Ona ih je povukla nazad jer je imala kao mengu pa rekoh ok. Pusila ga je i titty fuck l, svrsavanje po sisama. Sve skupa okej, simpa je žena skroz nije glupača retardirana kao mnoge na PO. Šteta 250 kn bio sam oko pola sata.
 
Pozz, bijah kod gospođe u subotu pa da javim dojmove. Adrea Balokoviceva, ne sjecam se broja. Lak dogovor preko moba i sve bez problema. 20 min nakon poziva sam dosao nije bilo problema nikakvih. To je nekakva mala sobica sa masaznim stolom. Starija zena, oko 50 god, Bosanka. Ima dobre sise i guzicu ali i škembu. Mene je pokusala zapricati i neke bureke bacati ja sam joj odmah skinuo grudnjak i gacice. Ona ih je povukla nazad jer je imala kao mengu pa rekoh ok. Pusila ga je i titty fuck l, svrsavanje po sisama. Sve skupa okej, simpa je žena skroz nije glupača retardirana kao mnoge na PO. Šteta 250 kn bio sam oko pola sata.
Ta uvijek ima mengu😂😂
 
Pozz, bijah kod gospođe u subotu pa da javim dojmove. Adrea Balokoviceva, ne sjecam se broja. Lak dogovor preko moba i sve bez problema. 20 min nakon poziva sam dosao nije bilo problema nikakvih. To je nekakva mala sobica sa masaznim stolom. Starija zena, oko 50 god, Bosanka. Ima dobre sise i guzicu ali i škembu. Mene je pokusala zapricati i neke bureke bacati ja sam joj odmah skinuo grudnjak i gacice. Ona ih je povukla nazad jer je imala kao mengu pa rekoh ok. Pusila ga je i titty fuck l, svrsavanje po sisama. Sve skupa okej, simpa je žena skroz nije glupača retardirana kao mnoge na PO. Šteta 250 kn bio sam oko pola sata.
Zanima me da li zna izmasirati ili obično trackanje uljem?
Kakva je kupaona? Ne volim kad se moram okupati u kupaoni koja je kao u Bangladešu?
Sisa je dobra ili...
 
Jel čitaš ti sebe? Najjeftinije samostojeće koštaju 50-70kn, znači osim što mi želi uzeti 500kn za 15 minuta, nek još svaki put kupim i jedne samostojeće, to je već skoro 600. Sramota je da ih uopće moraš donositi sa sobom, da ona nema ili neda svoje, koje bi bez problema mogla oprati nakon korištenja. Ako Tina prihvaća korištene, ako Tea koja izgleda ko manekenka vadi svoje iz ladice, nema razloga ni da ove iz Žumberačke izmišljaju toplu vodu. Zbog takvih koji pristaju na te ludosti i spremni su svaki put kupovati nove najlonke, one i mogu postavljati takve uvjete.
Može link od Tee?
 
Dakle zanima me da li je netko osobno bio ili dozivio Strap on ili pegging iskustvo kad te zena jebe u guzu, postoji li takbva domina, nisam bio u drzavi skoro 4 godine, zanima me ima li koja sto radi,
 
Wolfman - fulao si temu.... ovo su recenzije,


Ali kada već pitaš.... ukucaj Šoljanova u tražilicu... ima strap od 30 cm.... nisam tri dana nakon nje mogao sjediti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh