ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ko nje trebas pregrmit onu ovodnu spiku..i ona njena neka tantricna sranja i prvih 2-3 minute dok si u "uredu" kako ona to kaze ..
Nakon toga slijedi jako zanimljiv odnos ..facefuck .i definitivno zestoki sex ..
ne voli klasiku.
Kad izbaci onu svoju malu guzu ..il kad napravi spagu ..pozuri me za 5 minuta sigurno ..
Ali kada ga na kraju otreses u usta i ona to proguta..sjetim se odmah Bonnie..od prije 6-7 godina..
Istina da Silvija ne prima mlađe, npr u dvadesetima?
 
Pozdrav. U petak dolazim u Zagreb obavezama i zadrzat cu se par dana. Prelistao sam temu vise od pola, i odlucio sam kontaktirati ovu Panteru, pa zanima me kako da stupim u kontakt s njom jer sigurno se nece javiti na bosanski broj, a i dok bi dogovorili, 100 bi potrosili telefona..E sad , ako ima neko bolju preporuku, laksu za dogovorit, i provjereno naravno pa da u PP posalje bio bi zahvalan. Logicno ovo mozemo i uzajamno uraditi ko ima nesto za Zagreb u zamjeni za Sarajevo da razmjenimo ja sam zainteresovan. Do 45 , 50 godina, da vrijedi novca ako moze da u PP dobijem preporuku, a moze i razmjena nije problem.
 
Pozdrav. U petak dolazim u Zagreb obavezama i zadrzat cu se par dana. Prelistao sam temu vise od pola, i odlucio sam kontaktirati ovu Panteru, pa zanima me kako da stupim u kontakt s njom jer sigurno se nece javiti na bosanski broj, a i dok bi dogovorili, 100 bi potrosili telefona..E sad , ako ima neko bolju preporuku, laksu za dogovorit, i provjereno naravno pa da u PP posalje bio bi zahvalan. Logicno ovo mozemo i uzajamno uraditi ko ima nesto za Zagreb u zamjeni za Sarajevo da razmjenimo ja sam zainteresovan. Do 45 , 50 godina, da vrijedi novca ako moze da u PP dobijem preporuku, a moze i razmjena nije problem.
Kupi karticu s hrvatskim brojem na tisku
 
Pozdrav. U petak dolazim u Zagreb obavezama i zadrzat cu se par dana. Prelistao sam temu vise od pola, i odlucio sam kontaktirati ovu Panteru, pa zanima me kako da stupim u kontakt s njom jer sigurno se nece javiti na bosanski broj, a i dok bi dogovorili, 100 bi potrosili telefona..E sad , ako ima neko bolju preporuku, laksu za dogovorit, i provjereno naravno pa da u PP posalje bio bi zahvalan. Logicno ovo mozemo i uzajamno uraditi ko ima nesto za Zagreb u zamjeni za Sarajevo da razmjenimo ja sam zainteresovan. Do 45 , 50 godina, da vrijedi novca ako moze da u PP dobijem preporuku, a moze i razmjena nije problem.
Primi se mješalice
 
Evo ..i ja danas napokon docekao Tinu..
I ..ne znam sto bi rekao obzirom da je to bil prvi odlazak kod nje ..
Mislim da ipak prevladava pozitivno misljenje jer ipak treba uzeti u obzir da je to bilo prvi puta kod nje i da je bilo sve malo zategnuto.
Razumijem sto mi nije dopustila dosta toga sto se ovdje pisalo da je dopusteno.
Drugi puta ce sigurno biti bolje jer cu se vratiti,pa cemo onda biti pametniji.
Ali ..bilo je i boljih iskustava ..ali bilo je i losijih.
Za sada ocjena je prolazna
Izgled ..definitivno drzi do sebe i meni osobno jedna od simpaticnijih mladih Milfica ..
Koja je lokacija
 
Da se jos vratim na Tinu..
Ono sto ja preferiram ..to je druzenje u kasnijim satima na duzi vremenski period 1h o vise ..i nije mi problem to platit.
Nazalost Tina vise preferira kraca druzenja ..akcija do 15 min ostalo spika..😁.a i takvo radno vrijeme ima ..
Nazalost..
 
Pozdrav. U petak dolazim u Zagreb obavezama i zadrzat cu se par dana. Prelistao sam temu vise od pola, i odlucio sam kontaktirati ovu Panteru, pa zanima me kako da stupim u kontakt s njom jer sigurno se nece javiti na bosanski broj, a i dok bi dogovorili, 100 bi potrosili telefona..E sad , ako ima neko bolju preporuku, laksu za dogovorit, i provjereno naravno pa da u PP posalje bio bi zahvalan. Logicno ovo mozemo i uzajamno uraditi ko ima nesto za Zagreb u zamjeni za Sarajevo da razmjenimo ja sam zainteresovan. Do 45 , 50 godina, da vrijedi novca ako moze da u PP dobijem preporuku, a moze i razmjena nije problem.
Ej, boss, dobro su ti rekli, kupi si karticu, košta ti 20kn i zovi Pantu oko 9,10 ujutro, bolje za tebe da si mlađi jer će te pitat kolko imaš godina a ti nju nemoj niš spitavat prek fona nego dođi pa dogovaraju uživo.... I onda mješalica, ćao
 
Dobar dan, nov sam na ovom forumu.
Glavni razlog sto sam se prijavio i postavljam ovo je zatosto cu dolaziti na odmor u Septembru, i provescu par dana u Zagrebu i Dubrovniku. No nevazno od toga uvek sam htio biti sa starijom(50+ ) damom (pozeljno punijom haha). Ali posto nemam mnogo iskustva trazeci ovakve stvari hteo sam pitati dali mi neko moze predloziti par takvih dama koje su okej sa mladjima? Hvala unapred!
 
Hvala, kad potrazim plavi oglasnik dobijem oglasnik .hr . Jel to taj? I takodje bio bih zahvalan ako mi neko moze predloziti neku. Hvala!
1. Sanja
400 pola sata , oral i sex

2. Marina
400 0ral i sex , 500 B2B masaža+ oral+sex

3. Iva
400-500 oral i sex

4. Olja
400 oral+sex
 
1. Sanja
400 pola sata , oral i sex

2. Marina
400 0ral i sex , 500 B2B masaža+ oral+sex

3. Iva
400-500 oral i sex

4. Olja
400 oral+sex
Oh, wow. Hvala!
 
Pozdrav ekipa,
Da li netko ima kontakt od Martine, vitka crna s dugom kosom, zgodna, 168/55/4 silikoni.
Nekad radila u salonu u Dobojskoj, onda u Ozaljskoj.
Nakon toga jedno vrijeme je nije bilo.
Javila se nakon dužeg vremena ali nije imala svoj prostor.
Prije 2 god. je imala prostor na Laništu br.9.
Nakon toga opet nema svoj prostor.
Izgubio kontakt ali cura je dobra u svemu.
Ako netko nešto zna molim da javi.
Hvala i lp
 
Da lima napise svoju prvu rezenziju i moja prva dama s PO. Morete mi se smijati al meni je bilo bas super , s crnom panterom, je da sam bil gotov za 5 minut al meni je jako napeta.
Nisam ju mogel dobiti na telefon dva dana ,i vec dok skoro dog drugu mi se javila i otisel sam. Kupil sam 2 velike cokolade i bajoderu ipak mi to prvo iskustvo, platil sam 500 kuna i iskreno pem opet. Meni se jako dopada i bila je jako ljubazna prema meni ,skuzila odmah da mi prvi put , nije me opce sterala van ni nist, jos smo posle lezali na krevetu masirala me i htela je jos jenput al mi se ne zdigel. Rekel sam da se bum bolje pripremil drugi put. Meni je bilo super :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh