ZAGREB - Iskustva & recenzije

Vidim da si pitao tu i u jel bio tko, pa da ti tu napišem.

žena od kojih 45-46 godina, a ne 37 kak piše u oglasu - ali dobro izgleda za te godine.
Nema najljepšu facu svih vremena, ali ni to nije loše čak, barem ne u usporedbi s nekima koje sam vidio…
JAKO lijep par sisa i dosta dobra i velika guza (velika, a ne debela…).
Na vratima uglavnom dočekuje u nekom kompletiću (crni sa slike na PO ili jedan crveni).
Pušenje je bez i to odradi solidno do odlično! Možeš ju pipkat, prstenjačit, a ni malo spankanja nije na odmet…
I stavljala je frisku plahtu na krevet predamnom svaki put (zadnji put sam taman pomislio da mirisi po omekšivaču 😅)
Tarifa je 300kn/30min, lokacija u Utrini…

sve u svemu, da je najbolja stvar svih vremena - nije. Osobno, jedan od većih minusa je sto nema npr veliki krevet u stanu nego je akcija na nekoj staroj kombinaciji kauča i kreveta i škripi 😂

ali ne jauče ko neke mlađe da ih boli ovo ili ono, i da ih ne pipkaš tu i tamo ili da ne žele u ovoj ili onoj pozi, tako da ako te pale starije i veće sise onda je dosta dobar izbor…
Decki, ovo sve stoji, ali dok ja nju u doggyu, a iz pice se siri smrad od kojeg bi se ispovracao, mali se sam krene spustat. Dvaput sam bio kod nje u razmaku od pola godine i u oba slučaja ista stvar. Jos sam drugi put isao ujutro misleci bit ce bolje, pa opet isto.
 
0996444391
-Zapruđe ,apartmani
-kod nje sam cesto
-zena oko 45 godina ,malo jaca ali cvrsta ,meni ne smeta jer nije to debljina vec je to dobro raspoređeno ,slike su njene ,bar dvije zadnje
-njeni aduti su masaza guzom i picom po leđima i vrhunac je po meni mozda najbolje pusenje u Zagrebu
-povremeno uzmem i komplet koji je također dobar ,zena se stvano potrudi i nikad je nisam vidio lose volje
-svakako posjecivati
Također, sve najbolje mogu reci o Marini, bio na b2b za 400, masaza super, oral super, ona isto super. Moze li info, kada se uzme komplet, kako se onda to vrijeme rasporedi , produzi li se seansa ili malo ubrza masazu?
 
Pozdrav kolege,

Još jedna recenzija

Prostor se nalazi kod jarunskog placa

Preko telefona ugodna, kaže prek telefona b2b 400 kn a ostalo se dogovarate u prostoru

Prostor je čist, lijep, ručnici čisti i speglani.

Izgled je ok, žena kasne 30 niska, malo punija ali ne debela. Kada dođete izdiktira vam tarife, ja sam uzeo tarifu 600 kn

Odlična masaža, stvarno dobro masira, b2b solidan, oral sa gumicom koji je dobar i odnos jako dobar, ona se trudi, uživa, sudjeluje.

Eto
 
Pozdrav kolege,

Još jedna recenzija

Prostor se nalazi kod jarunskog placa

Preko telefona ugodna, kaže prek telefona b2b 400 kn a ostalo se dogovarate u prostoru

Prostor je čist, lijep, ručnici čisti i speglani.

Izgled je ok, žena kasne 30 niska, malo punija ali ne debela. Kada dođete izdiktira vam tarife, ja sam uzeo tarifu 600 kn

Odlična masaža, stvarno dobro masira, b2b solidan, oral sa gumicom koji je dobar i odnos jako dobar, ona se trudi, uživa, sudjeluje.

Eto
Ajde ?
Cestitam 👌
 
Molim upotrebljavati ispravne deklaracije prilikom klasificiranja i naznačite ispravne znakove održavanje . Svako odstupanje od propisanog podliježe sankcijama Državnog inspektorata .
U biti u ovoj šumi Agencija , mislim da bi trebalo otvoriti Agenciju za prostituciju i erotske masaže . Nije potrebno ništa legalizirati , ali neka nama Agencije , gdje će recimo Nindja pitati koja je prava , a koja kriva Viky i koja se Viky bolje 😜
 
Nekad je sta je najjace fakat postojala tema klasa 300. I onda su se tamo preporucivale Ivana hercegovka i sandra petrokov kao top ribe za te pare😂
A kuzim sad . Pa znam ja nekoliko , ali ne znam gdje smijem otvoriti temu . Ajde ti Mocarte otvori temu , ti imaš već reputaciju kod Admina , a ja ću dopisati par cura 😜
 
Crystal je definitivno u klasi 300, ali velika vecina to ne zna pa ocekujem da ce se sad velika vecina deckiju i javit. A bome i Bonnie je u istoj klasi
 
Znaš Mocarte , mogli bi na blok , mislim da se ovdje pišu recenzije . Nikoga ovdje ne interesira , sto se sve može dobiti za 300😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh