ZAGREB - Iskustva & recenzije

Čitam već neko vrijeme postove i recenzije pa da i ja dam doprinos.


Cijena 300\400 pola sata (HJ\B2B)

Lagan dogovor, lijep i kulturan glas preko telefona.

Dolazak na adresu, lokacija Utrina, mala soba sa stolom za masažu. Tuširanje prije. Odabrao B2B.

Slike nisu stvarne, ali donekle predstavljaju stvarnost.

Djevojaka, sarmantna kasne 20 ili rane 30. Skemba stomak, lijepo lice i sise. Super ko voli punije djevojke.

Masaža dobra, kulturan razgovor, gleda cim prije da se okrenes i da završi posao. Inače, B2B jako dobro tih 5.minuta i dosta fleksibilno se krece na stolu imajuci u vidu debljinu\tezinu.

Tuširanje prije i poslije, čist ručnik obezbjeđen.

Izgled 6\10
Masaža 6\10
B2B 8\10
HJ 8\10

Može se ponoviti kad nema bolje, naročito zbog urednog prijema i šarmantnog glasa.
Probao dogovoriti oral ili kpl?
 
Molim preporuku. Tražim ženu za oral, bez gumice i svršavanje u usta, godine i izgled nisu najbitniji samo da je vrhunski odrađeno. Hvala unaprijed
 

Palmoticeva, apartman u podrumu zgrade, 800 trazila za sat vremena, lak dogovor cak, ali i okret ma vratima, mlada ali gadna u faci, sto je pokusala sakriti ogromnim kolicinama sminke, rijetko se okrenem al mislim si za 800 zelim bar da je mogu gledati
 

Palmoticeva, apartman u podrumu zgrade, 800 trazila za sat vremena, lak dogovor cak, ali i okret ma vratima, mlada ali gadna u faci, sto je pokusala sakriti ogromnim kolicinama sminke, rijetko se okrenem al mislim si za 800 zelim bar da je mogu gledati
Jel ona na slikama?
 

Miramarska, 600/800, nije bon, anal ne radi, tvrdi da su njene slike, pusenje bez i trazi dodatnih 400 za seks bez, tako daaaa

Tko voli neka izvoli
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh