ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ubi te pricom baba.a ova s 150 kg.Izaberi.najbolje zaobidji.
Imaš ove cure s Ege-a...I "najgora" cura s Ege-a je bolja opcija nego ove dvije...ova što radi Nuru masažu je barem znala izmasirat dobro nekada davno, sada je to bacanje love prijatelju, bolje samnom bocu okreni u subotu navečer i riješimo dvije pijane mulice ili dvije nevjerne milfice i bolje će ti biti...
 
Jel ima jace sise?
Tada je bila ok, čvrste noge i lijepa guza i veće sise, čitava nakvarcana, i sa neobrijanom picom, uvijek me dočekala gola na vratima, cijena je bila nešto smiješno naspram ovog danas...sad neznam, poznanik je išao prije cca pola godine, kaže da je to sve loše za 80 eura, jbg žena je već u 60 +, godine čine svoje..
 
Tada je bila ok, čvrste noge i lijepa guza i veće sise, čitava nakvarcana, i sa neobrijanom picom, uvijek me dočekala gola na vratima, cijena je bila nešto smiješno naspram ovog danas...sad neznam, poznanik je išao prije cca pola godine, kaže da je to sve loše za 80 eura, jbg žena je već u 60 +, godine čine svoje..
Ne smeta mi to.. probao bih stariju tako jednu.. jel u gradu sad ili?
 
Pozz ima li tko ikakvog iskustv uzivo sa starijom gospođom Žanom pod nazivom na OF-u zanasecrets
Na of se pojavi sa par provokativnih slika i to je to
Dali je moguc neki susret s njom ili nesto drugo ako je kome pošlo za rukom
Moze li se dobiti vise info o njoj ako ko zna o kojoj se gospođi radi
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh