ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Danas riješio Adelle... Cura kao na slikama. Uski struk široki bokovi guza taman. Išao radi anala jer mi je dala bolju cijenu. Uglavnom cura je ok, ne gleda na sat. Anal super jedna od rijetkih koja uživa u analu. Jedina zamjerka što ne govori ni 2 riječi engleskog. Za preporuku
Ja bio kod nje.
Meni bila ko mrtvo puhalo.
Oce sve raditi ali priko volje,nista joj se ne da.
Valjda joj takav dan bio,ko ga zna.
 
Koja je bolja?

Prvu nisam probao, ali sa sofiom neces falit, meni osobno najbolje iskustvo.. Zena je cudo
 
Profil Vesna što je u na oglasniku... Ne znam ni kako bi opisa sve skupa. Jedno 5 minuta sam joj objašnjava da bi triba prvo cigaret zapaliti na što je ona (pomalo sumanutog pogleda) govorila da ne mogu nigdi u apartmanu, a soba ne dolazi u obzir. Scenu di je nakon toga mrtva ladna uzela mi duvan i počela uz smiješak tresti po podu neću nikad zaboraviti. Razgovor di ti ona da mobitel i prevoditelja da za bilo što reći samo da bi ona to poslušala i vratila ti opet mobitel da ne znam koji kurac kažeš je isto show. Možda da je doći na ketaminu i gljivama. Nezaboravno.

Sofia je uvik bila i ostala vrh u apsolutno svemu. Ponašanje, stav, priča, atmosfera, seks i sve ono što ja kažem da nisu bačene nego vrhunski iskorištene pare.
 
Profil Vesna što je u na oglasniku... Ne znam ni kako bi opisa sve skupa. Jedno 5 minuta sam joj objašnjava da bi triba prvo cigaret zapaliti na što je ona (pomalo sumanutog pogleda) govorila da ne mogu nigdi u apartmanu, a soba ne dolazi u obzir. Scenu di je nakon toga mrtva ladna uzela mi duvan i počela uz smiješak tresti po podu neću nikad zaboraviti. Razgovor di ti ona da mobitel i prevoditelja da za bilo što reći samo da bi ona to poslušala i vratila ti opet mobitel da ne znam koji kurac kažeš je isto show. Možda da je doći na ketaminu i gljivama. Nezaboravno.

Sofia je uvik bila i ostala vrh u apsolutno svemu. Ponašanje, stav, priča, atmosfera, seks i sve ono što ja kažem da nisu bačene nego vrhunski iskorištene pare.
bio sam kod nje prije nove godine, samo se tad zvala Mima. Sve radi od po volje, pusenje sa koji je katastrofalan kao i ostatak akcije, zaobidjite nećete nista propustiti.
 
bio sam kod nje prije nove godine, samo se tad zvala Mima. Sve radi od po volje, pusenje sa koji je katastrofalan kao i ostatak akcije, zaobidjite nećete nista propustiti.
Ovo je bilo bizi ca u mom slucaju.. mislin da je popila malo vise prije, ja sve kuzim u tom poslu, dodjem i ja (i dosta nas) nekad sjebani iz djira. Ali ovo je bilo hvala i bog
 
Profil Vesna što je u na oglasniku... Ne znam ni kako bi opisa sve skupa. Jedno 5 minuta sam joj objašnjava da bi triba prvo cigaret zapaliti na što je ona (pomalo sumanutog pogleda) govorila da ne mogu nigdi u apartmanu, a soba ne dolazi u obzir. Scenu di je nakon toga mrtva ladna uzela mi duvan i počela uz smiješak tresti po podu neću nikad zaboraviti. Razgovor di ti ona da mobitel i prevoditelja da za bilo što reći samo da bi ona to poslušala i vratila ti opet mobitel da ne znam koji kurac kažeš je isto show. Možda da je doći na ketaminu i gljivama. Nezaboravno.

Sofia je uvik bila i ostala vrh u apsolutno svemu. Ponašanje, stav, priča, atmosfera, seks i sve ono što ja kažem da nisu bačene nego vrhunss

Budi pametan prijatelju, ostavi se ludosti, bolje ti je zapaliti eura te nego njoj platiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh