ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Zadar je izgleda postao ”raj” za prostitutke iz Južne Amerike

Nakon Košarke
koji su to šupci pička im materina, i bezveznjaku novinaru i tom pederu koji renta stan.. pa što su im te cure krive..
 
koji su to šupci pička im materina, i bezveznjaku novinaru i tom pederu koji renta stan.. pa što su im te cure krive..
Dabogda mu stan od danas nadalje bia prazan,urednije mu ta cura drzi stan nego stoka pusta što dode liti.a na koncu jebala se ona ili švabica,slovenka i čehinja sa mužem ili momkom koja razlika.
Umisto da joj zahvali što mu za rupu van sezone plaća 100€ na više on se naša pametovati i krojiti pravdu.
 

Jel bio neko mozda?
Imaš moju recenziju od prije. Pa evo opet...
44 god ja mislim da ima tu negdje, iz HR je ali nije iz Dalmacije.
Bila 100€ 30 min, kaže da ne radi 1h (mislim da ne može izdržati) nezz koliko je sada, na poziv ide dogovor, jednostavno.
Izgled 6/10
Ima cicu lipu prirodnu, guza poveća.
Oral je bio ok, ništa posebno i ne sjećam se jeli bio sa ili bez 😂
Akcija isto 6/10 (na kauču, nije htjela krevet)
Možeš 2 puta u po ure ali ja nisam uspio nego jednom pa je non stop pitala jesi gotov za dr put pa sam izgubio volju za sex.
Eto jedino što je naša, ali ne bi baš ponovio osim da je neka teška kriza.
 
Nego mene zanima ima li koja ruskinja da valja.

Iako vidim da slabo ljudi pišu recenzije kad je manji izbor zimi pa drže dobre za sebe, a liti kad je veći izbor onda pišu....sranje isto
 
Koji dio grada dodje?
Imaš moju recenziju od prije. Pa evo opet...
44 god ja mislim da ima tu negdje, iz HR je ali nije iz Dalmacije.
Bila 100€ 30 min, kaže da ne radi 1h (mislim da ne može izdržati) nezz koliko je sada, na poziv ide dogovor, jednostavno.
Izgled 6/10
Ima cicu lipu prirodnu, guza poveća.
Oral je bio ok, ništa posebno i ne sjećam se jeli bio sa ili bez 😂
Akcija isto 6/10 (na kauču, nije htjela krevet)
Možeš 2 puta u po ure ali ja nisam uspio nego jednom pa je non stop pitala jesi gotov za dr put pa sam izgubio volju za sex.
Eto jedino što je naša, ali ne bi baš ponovio osim da je neka teška kriza.
?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh