ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Totalno dno dna .... ne zna engleski , jedva da te pozdravi kad dodes , cice uzasno napravljene silikoni bljak , lose se jebe , ne zainteresirana , gleda na sat ma stvarno kompletno uzas uzas !!!!
Jel bar izgleda ko na slikama, ako da onda je dovoljno da ga popusi i da se namisti u doggy i dovidenja jer na slikama i videu izleda bomba
 
Steta sto nisam jer bolje da san pare bacija u smece
Zato napraviš ko ja nekidan kod jedne brazilke. Na spušteni navlači kondom. Puši 3 minute da se digne. Aj poteže oči joj ispale ko varenom zecu. Kažen ja aj u 69 prije će završit. Izliza je svršim i kažem ja dosta je. Daj pola love nazad. Ona da 15 minuta je 80 eura a ja da nisam ni pola bija daj pare nazad. I dala 50 nazad
 
Zato napraviš ko ja nekidan kod jedne brazilke. Na spušteni navlači kondom. Puši 3 minute da se digne. Aj poteže oči joj ispale ko varenom zecu. Kažen ja aj u 69 prije će završit. Izliza je svršim i kažem ja dosta je. Daj pola love nazad. Ona da 15 minuta je 80 eura a ja da nisam ni pola bija daj pare nazad. I dala 50 nazad
Ispalo pušenje 50 eura bar manje neg kod poljakice one debele
 
Debele iz Poljica. Ima tema o njoj tu. Ja se dog s njom kad san je vidija pun gas
A to je Marija.Zagreb. Takav joj je e-mail. Znam za nju. Bila je aktivna po Zadru cijelo vrijeme do ljeta. Kad nije u Zadru ide u Rijeku, Zagreb, Sarajevo. Nisam s njom nikad imao susret. Nije mi niti malo privlačna.
 

30 min 150 e malo skupo , ali isplati se
Izgled vrhunski od glave do pete , nista umjetno kos nje sve prirodne , lipe cice te guza jos bolja , ne ljubi se , seks brutalan .... cista 10 ... preporuka
 
Nemoj pretjerivati sa ocjenama.... Sam si napisao 2 nedostatka.
Kažeš da se ne ljubi. Ona ima 5 profila. U ovom tvom se "ne ljubi", u ostala 4 se ljubi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh