ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Večeras sam ponovno imao susret s:


Ispravak netočnog navoda: nemojte ići kod nje!
Prije 3 dana imao sam prvi susret s njom, njezina usluga tad je meni bila dosta dobra. Kad se tome pridoda fizički izgled (zgodna je) i prihvatljiva cijena, tad sam mislio da je to cura koju se isplati posjetiti pa sam zato tako ovdje rekao.
Danas sam imao opet susret s njom. Totalno drugačije je bilo... krala je vrijeme, razgovarala je, tražila je od mene da se tuširam... Dakle, pružila mi je slabu uslugu...
 
Bija na ovu. Nije ka na slikama ali nije loša izgled. 100e pola sata.brzo se dogovorili. Stan uredan cist, a i ona je uredna miriše. E sad. Vi koji trazite GFE za vas nije. Ne ljubi se, Sere ne stisci sise, cak i srala kad sam liza. Pusi s kondomom. Ali jako dobro puši. Lipu guzicu ima. Cak se i ne loše jebe. Al to mi islo na zivce ne ovo ne ono. I smije se non stop. Engleski nezna rijec. Sere na talijanski i portugalski. Al sam toliko bija napaljen da sam gotov bia za maks 8min(tu je uracunato pišanje u wc, pija čašu vode, bice minut mi maramicama kurac i ruke cistila) ona me gleda ka sto vec. Hahha. Ljut sam bia ka pas. To mi se nije desilo ni kad sam prvi put jeba da tako kratko. Nikad brže nije zaradila 100e haha. Nisam se ima volje ni tusirat. Iša odma ca. Pređem pola kvarta, uđem u auto i skuzi da nisam zakopca šlic🤦‍♂️. Katastrofa, ka idiot šeta tako. Uglavnom. Jedva cekam sutra da ovaj dan prođe i da ga zaboravim. 😂
 
Bija na ovu. Nije ka na slikama ali nije loša izgled. 100e pola sata.brzo se dogovorili. Stan uredan cist, a i ona je uredna miriše. E sad. Vi koji trazite GFE za vas nije. Ne ljubi se, Sere ne stisci sise, cak i srala kad sam liza. Pusi s kondomom. Ali jako dobro puši. Lipu guzicu ima. Cak se i ne loše jebe. Al to mi islo na zivce ne ovo ne ono. I smije se non stop. Engleski nezna rijec. Sere na talijanski i portugalski. Al sam toliko bija napaljen da sam gotov bia za maks 8min(tu je uracunato pišanje u wc, pija čašu vode, bice minut mi maramicama kurac i ruke cistila) ona me gleda ka sto vec. Hahha. Ljut sam bia ka pas. To mi se nije desilo ni kad sam prvi put jeba da tako kratko. Nikad brže nije zaradila 100e haha. Nisam se ima volje ni tusirat. Iša odma ca. Pređem pola kvarta, uđem u auto i skuzi da nisam zakopca šlic🤦‍♂️. Katastrofa, ka idiot šeta tako. Uglavnom. Jedva cekam sutra da ovaj dan prođe i da ga zaboravim. 😂
Nije ko na slikama... jesi li imao susret sa curom čije se slike nalaze u profilu ili s nekom drugom?
 
Nije ko na slikama... jesi li imao susret sa curom čije se slike nalaze u profilu ili s nekom drugom?
Nije nasminkama ka na slici. Ista osoba je al znas i sam da je jedno slika a jedno uživo. Al meni je ok izgled. Samo izgled. Drugo sranje. To Nemoj ovo nemoj ono. Al bio sam u st prosli tjedan na ruskinju pa sam požalia svaki euro. Preko agencije.
 
To je uvijek tako kod Ruskinja i Ukrajinki. 30 profila od različitih cura je uvijek u Zadru, a njih 25 zapravo u stvarnosti nema u Zadru.
 
Ma nema. Na profilu bude cura koja je full zgodna...s takvom curom bi svatko volio imati susret. Kad pošalješ poruku i pitaš je li ta cura u Zadru, odgovor je ne, u Zadru je druga cura. A ta druga je po izgledu prosjek...
 
Bila ja ova izgledom dobra. Al sto vridi kad legne ka drvena Marija. Gleda u plafon dok ju jebes. Ne sudjeluje nista. Drzi k s 2 prsta dok puši kada drzi nuklearnu bombu. Hladna je.imas osjecaj kada je silujes, katastrofa. I jos 250e i nece da spusti nista. Al jebe mi se to je frend častia me. Nije zasluzila 2 eura. Jos mi je ona cristina najbolja bila od ovih zadnji. A najjeftinija je bila.
 
Misliš li na Cristinu is Kolumbije? Mlada, ima oko 25 godina, lijepa u licu, mršavija... Ona je bila u Zadru oko 20.06. Imao sam s njom više susreta. Dobra je ona.
 
Ulica F.Lisice, znam😁 Odlična je ona. Tad kad je bila u Zadru, krajem 6.mj., rekla mi je da će za 2.mj. ponovno doći u Hrvatsku/Zadar. Znači, krajem 8.mj. možemo očekivati njezin dolazak u Zadar.
 
B
Ulica F.Lisice, znam😁 Odlična je ona. Tad kad je bila u Zadru, krajem 6.mj., rekla mi je da će za 2.mj. ponovno doći u Hrvatsku/Zadar. Znači, krajem 8.mj. možemo očekivati njezin dolazak u Zadar.
Bog! I ja bi tija ići kod nje.svi pričaju o toj curi,a ja ne znan ni kako izgleda.more li mi ko sliku dati?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh