ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel ima tko broj od one Petre sto ima apartman kod Gušti ? Vidim da je ponovno u Zadru a sama je rekla da onda uvijek u Zadar dolazi samo na 10-tak dana da zadradi pa se vraca kuci pa da je uvatim dok je jos tu jer od ovih s EGE nema nista
Ili ako netko ima koju s EGE za preporuciti ?
 
Tko je Petra?
Gdje si je našao?
Također, ako itko ima neku info za Zadar a da se ne oglašava na EGE i da nisu bonovi, bio bih zahvalan na infirmaciji.
 
Tko je Petra?
Gdje si je našao?
Također, ako itko ima neku info za Zadar a da se ne oglašava na EGE i da nisu bonovi, bio bih zahvalan na infirmaciji.
Jedna mlada zgodna cura koja se krese za pare kad joj zatreba.Imala je jednom na kratko oglas na HE i tamo sam je uspia naci.Bia sam vec 5-6 puta i usluga je dobra znaci masaza sa rucnim a na drugom dolasku nudi i pusenje ili sex uz nadoplatu.Tko preferira petite izgled nece pozaliti
 
Moze broj da vidimo jel joj treba para
Pa i ja sam napisa da nemam novi broj stari vise ne koristi.Nisam ni zna da se je vratila na posa nego sam ju vidia s jos jednom curom tamo u gusti na pizzi pa mi je bilo glupo prici joj i pitati za novi broj.Poslije su se obe vratile u apartman di sam ja s njom bia tako da pretpostavljam da se onda i ova druga jebe za pare.Jos san malo osta da vidim hoce li tko izaci i u tih 40-tak minuta troje ih je uslo i izaslo znaci opet se vratila na posa.Ali iskreno ja bih rade ovu drugu proba jer je jos bolja od ove,bar po izgledu a kad odem mogu reci kakva je usluga
 
Pa i ja sam napisa da nemam novi broj stari vise ne koristi.Nisam ni zna da se je vratila na posa nego sam ju vidia s jos jednom curom tamo u gusti na pizzi pa mi je bilo glupo prici joj i pitati za novi broj.Poslije su se obe vratile u apartman di sam ja s njom bia tako da pretpostavljam da se onda i ova druga jebe za pare.Jos san malo osta da vidim hoce li tko izaci i u tih 40-tak minuta troje ih je uslo i izaslo znaci opet se vratila na posa.Ali iskreno ja bih rade ovu drugu proba jer je jos bolja od ove,bar po izgledu a kad odem mogu reci kakva je usluga
Koju god samo triba broj
 
Pa i ja sam napisa da nemam novi broj stari vise ne koristi.Nisam ni zna da se je vratila na posa nego sam ju vidia s jos jednom curom tamo u gusti na pizzi pa mi je bilo glupo prici joj i pitati za novi broj.Poslije su se obe vratile u apartman di sam ja s njom bia tako da pretpostavljam da se onda i ova druga jebe za pare.Jos san malo osta da vidim hoce li tko izaci i u tih 40-tak minuta troje ih je uslo i izaslo znaci opet se vratila na posa.Ali iskreno ja bih rade ovu drugu proba jer je jos bolja od ove,bar po izgledu a kad odem mogu reci kakva je usluga
Kad dobijes broj jel mozes mi proslijediti ?
 
Evo upravo bia kod ove.Definitivno preporucujem.Ima 32 god sise silikoni ali odlicni pusi odlicno i daje svrsavanje u usta a u akciji se tako nabija da me sve boli kicma.Definitivno ponavljam
 
Evo upravo bia kod ove.Definitivno preporucujem.Ima 32 god sise silikoni ali odlicni pusi odlicno i daje svrsavanje u usta a u akciji se tako nabija da me sve boli kicma.Definitivno ponavljam
E da 15 min 800 kn
30 min 150 €
60 min 200 €
 
E da 15 min 800 kn
30 min 150 €
60 min 200 €
Sa Luanom( Scarlett) sam bio dosta puta i s njom je uvik zanimljivo. Bila je ovu zimu kod nas. Idem baš kad mi treba da malo žešće ispraznim jaja. Baš se trudi da u 1 h minimalno dva puta pukneš. To je moje iskustvo.
Njezina cimerica je Yara.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh