ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ovo je def najbolja latina koju sam jeba.I po izgledu i po usluzi 10/10.Jedino steta sto ne pusi bez kondoma ali bar sam onda duze izdrza tako da def je treba posjetiti dok je jos u Zd
 
Ovo je def najbolja latina koju sam jeba.I po izgledu i po usluzi 10/10.Jedino steta sto ne pusi bez kondoma ali bar sam onda duze izdrza tako da def je treba posjetiti dok je jos u Zd
A što sam ti reka.
Nisam jevzaništa puno puta positio
 
E hebiga a ja bas mislio otići....
Ljepota je u oku promatrača.
Yara/Fernanda/ Maria nije naj naj lipša ali da se razumimo nije ni ružna. Cura skroz ok.
Ali usluga. E to je već nešto drugo. Od nje mislim da nitko pa ni najzahtjevniji nije otišao razočaran već je još koji put positio kao i velika većina uključujući i mene.
Stoga kolega naoružat se sa malo šuške i u posjetu
 
Je li ko ima iskustvo sa Teodorom na Instagramu Teea.zd29. Kaže da je na Relji i traži 100€ za 40 minuta.
Ili je možda feik,unaprid fala na odgovoru
 
je li bio netko kod Angel?
 
Bija dva puta kod Ariane,po meni među najboljima trenutno u Zadru
I ja sam bio dvaput, sad mi je žao što nisam i više... sutra odlazi za Zagreb.. jebeno je preeeedobra.
Meni je kliknula ono baš, usuditi ću se reći među najboljima ikad. Bila je jednom jedna Ukrajinka možda bolja od nje ali jebiga zaboravio sam kako se zove. Da mi je love uzea bi je na cijeli vikend, nadam se da će nam se vratiti opet..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh