ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa,vidim da je puno latina doslo u Z jeste bili kod koje isa bi al neznam kod koje pa ako je neko bia neka baci recenziju ili privatno fala
 
Dečki, što napravite kad na EGE-u vidite curu koja vam se jako sviđa, dogovorite na wapu susret s njom, dođete na adresu i tamo se nalazi neka druga cura? Dakle tamo ne bude ona cura s kojom ste baš htjeli imati susret.
 
Dečki, što napravite kad na EGE-u vidite curu koja vam se jako sviđa, dogovorite na wapu susret s njom, dođete na adresu i tamo se nalazi neka druga cura? Dakle tamo ne bude ona cura s kojom ste baš htjeli imati susret.
Ako mi se ta druga sviđa ostanem, ako ne doviđenja. Znala je ta druga biti bolja od one na slici..,
 
Jeli ko mozda u kontaktu sa onon iz arbanasi
Ja san bia 1 put prosle godine s njon,a ovaj broj sto iman se ne javlja
Jel jos radi?
 
Jel bio tko kod ove ?
 
Poz. Ekipa, jeli ko od vas na smokvi? Ja se učlanio prije par dana, i mogu se pohvaliti da nemam bas nekih uspjeha.😂 kako to sve funkcionira ? Ja bi nesto jeba ali bez novaca😂😂😂
 
Poz. Ekipa, jeli ko od vas na smokvi? Ja se učlanio prije par dana, i mogu se pohvaliti da nemam bas nekih uspjeha.😂 kako to sve funkcionira ? Ja bi nesto jeba ali bez novaca😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh