ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

abcd

Member

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
pa tako to bude kad se levati za manje,nijedna k**** na svijetu to ne podnosi zato te i odradi za tolko kolko si dao,daj vise pa ćeš vidjet,imat će volje za sve na pretek! :)

476niko

Well-known member
Bice sama sebi 😆
Ya sam pisa rezu za nju na

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
A mogao si se pripremiti jer si imao moju recenziju na forumu

Monty's Python

New member
Dobia sam nedavno mail od neke Ivone Jukić šta traži da joj se plati pola prije nego dođeš do nje ako se nalaziš prvi put. Poslala je i sliku u mailu. Je li netko bio kod nje i kako mu je bilo ili je prevara ?

Monty's Python

New member

Ako neko ode molim vas javite iskustvo...vec dugo ju cekam...prije ljeta sam jos trebao u zg ici njoj al je osla iz hrv tijekom sezone a sada nisam pri novcima...hvala unaprijed
Meni je bia vrh kod nje. Dala je čak i anal zabunom iako nisam platia extra za njega hehe 😊

lover1

Member
I mene zanima kakva je situacija, pa ako ima ko da je bija
Bija prije 3 god možda više.Sitna zenska mršava, sise jedva da imaš što uhvatiti.odradija dok je on čuva bebaca u dnevnon.Dosa samo na oral,al slabo totalka.Nikako da svrsin.Tako da još 100 da ga stavin,da ne oden punih jajca.Nebi preporucija

sime31

Active member
Kolega jedan u ovom sportu me upozorio da je kod nje pokupio stidne usi, odmah sam se ohladio od ideje provoda s njom.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh