ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Mig

Active member
Trenutno se iza svih ovih profila na EGE sto salju na istu adresu krije ova.Obzirom da sam vec bia s njom par puta i dopisujemo se preko insta kaze da svaki tjedan kao ta agencija drugu curu dovede i uvijek bude jedna od tih s profila prikazanih za npr Zadar tako da za ubuduce da se zna da ce uvijek docekati jedna od tih.

Ink019

New member
Taj broj "iz sukosana" se prijeti policijom tom ko ga je postao i tako. Pa bi bilo dobro da se taj post pobriše i bana lika.

Prilozi

• IMG_20221130_100123.jpg
    IMG_20221130_100123.jpg
    318,7 KB · Pregleda: 142

Zadarhrv

New member

Ako neko ode molim vas javite iskustvo...vec dugo ju cekam...prije ljeta sam jos trebao u zg ici njoj al je osla iz hrv tijekom sezone a sada nisam pri novcima...hvala unaprijed

Notorious69

New member
Jel možda bio neko kod ove? Jel stvarno izgleda kao na slikama?

WhiteWolf

New member

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.

alucard

New member

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
engleski nula? pa tko joj piše poruke. ja se javio i engleski piše? (google translate)
znači lošo?

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh