ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Taj broj "iz sukosana" se prijeti policijom tom ko ga je postao i tako. Pa bi bilo dobro da se taj post pobriše i bana lika.
 

Prilozi

  • IMG_20221130_100123.jpg
    IMG_20221130_100123.jpg
    318,7 KB · Pregleda: 151

Ako neko ode molim vas javite iskustvo...vec dugo ju cekam...prije ljeta sam jos trebao u zg ici njoj al je osla iz hrv tijekom sezone a sada nisam pri novcima...hvala unaprijed
 

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
 

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
engleski nula? pa tko joj piše poruke. ja se javio i engleski piše? (google translate)
znači lošo?
 

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
pa tako to bude kad se levati za manje,nijedna k**** na svijetu to ne podnosi zato te i odradi za tolko kolko si dao,daj vise pa ćeš vidjet,imat će volje za sve na pretek! :)
 
Ya sam pisa rezu za nju na

Evo moja svježa recenzija za ovu: manje vise kao sa slika, dogovorili sat za 150, engleski nula, manje vise nezainteresirana, ili gleda spotove na TV-u ili tipka na mobitel. Pušila osrednje do nikako, nakon 20 min ona bi odmorila. Sex samo da se ona ne troši. A nakon 5 min kaže ne mogu ja više, i vratila 50.
A mogao si se pripremiti jer si imao moju recenziju na forumu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh