ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vama nebi ni 100 zena udovoljilo...drago mi je da sam s normalnim osobama se ugodno druzila a ne s onima koji neznaju niti odgovarati na poruke a kamoli se predstaviti i napisati sto i kako hoce
 
Vama nebi ni 100 zena udovoljilo...drago mi je da sam s normalnim osobama se ugodno druzila a ne s onima koji neznaju niti odgovarati na poruke a kamoli se predstaviti i napisati sto i kako hoce
Haha zanemarite ovog tukca, to je tip koji ne zna sto ce od dokonosti. Amigo samo cemo ti se nasmijati
 
Ljudi, pozdrav. Ima jedna na smokvi sa nadimkom Zdxxx0. A i već je promijenila nekoliko profila ali uvijek isto traži u oglasima.U rubrici je parovi. Na oglascima na smokvi piše kao udana mamica voli se razvaljivati sa starijom gospodom,droljica,masaže itd. Pokušao sam je kontaktirati međutim jako je neugodna pa i bezobrazna. Traži kao neke ponude i želje. Kad joj odgovoriš još te i izvrijeđa. Iskreno, mora biti neka ludara.
Zanima je jeli itko uspio biti s njom? Ima li tko kakva iskustva?
Bježi od njih ko 😈 od križa.cura luda,ravna ko daska ni cica ni guzica,a pica razvaljena čujem od mnogih da su imali velike probleme s njima
 
Bježi od njih ko 😈 od križa.cura luda, ko daska ni cica ni guzica,a pica razvaljena čujem od mnogih da su imali velike probleme s njima
Traže bar 150 eura. Međutim nisam uspio skužiti jesu li stvarno par ili je ona sama. Svakih par dana zatvore stari profil i otvore novi te se na oglasniku na smokvi stalno oglašavaju. Uglavnom, ako imaš neka saznanja koji su to problemi koje ili koje ona radi reci slobodno. Ili ako si bio s njima/ njom. Zato i jesmo tu na forumu.
 
Traže bar 150 eura. Međutim nisam uspio skužiti jesu li stvarno par ili je ona sama. Svakih par dana zatvore stari profil i otvore novi te se na oglasniku na smokvi stalno oglašavaju. Uglavnom, ako imaš neka saznanja koji su to problemi koje ili koje ona radi reci slobodno. Ili ako si bio s njima/ njom. Zato i jesmo tu na forumu.
Bio je frend i kaže da se vidio s njima,da radi i u paru i solo,on joj je valjda neka zaštita,kaže da je jako komplicirana osoba,da mjenja često raspoloženja,i da ne vrijedi te novce,a ako npr joj obećaš da češ se vidit s njima za vikend,a nešto ti zapne postaje situacija ko da si s njom u vezi ucjenjuje i svađe i tako to.cilj joj je samo lova
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh