Zašto muškarci vole kurve?

Zato kaj se tu nesekiras jel joj pase il nepase vec sebicno gledas sebe a bas te briga za drugu stranu , kod partnerice ipak to nejde tak.
Platis , carujes i odes ...
A doma se fuliras sa njeznostima i tim pizdarijama
 
Ja iskreno volim tu vrstu adrenalina znači volim zabranjeno ne mora biti za lovu može biti i free ali da je zabranjena tuđa 🙂
 
Da, ima nešto u tom adrenalinu... ona jedna pozitivna nervoza svaki put dok ulaziš nekoj nepoznatoj u stan, pa ta neizvjesnost što i kako će te dočekati, pa svaki put nešto novo, a znamo da je sa svakom drukčije... Sami taj čin dolaska me uzbuđuje gotovo kao i sam akt. Osim toga, s vremenom mi se stvorila i ovisnost. Dok platiš jednu - to je tragedija, dok ih platiš desetine - to je statistika.
 
Da, ima nešto u tom adrenalinu... ona jedna pozitivna nervoza svaki put dok ulaziš nekoj nepoznatoj u stan, pa ta neizvjesnost što i kako će te dočekati, pa svaki put nešto novo, a znamo da je sa svakom drukčije... Sami taj čin dolaska me uzbuđuje gotovo kao i sam akt. Osim toga, s vremenom mi se stvorila i ovisnost. Dok platiš jednu - to je tragedija, dok ih platiš desetine - to je statistika.
Joj kad sam prije cca 10 godina bio prvi puta sa parom sa smokve da vidiš tu adrenalina, njihova privatna kuca razgovor 2-3 sata i onda muž veli ajd ja odem pod tuš a vi krenite bez mene.joj pa ako mi onda nije srce puklo nebude nikad, nažalost takve stvari si danas teško mogu priuštit vremenski.
 
kod cure/žene pušenje kafastrofa ili nikakvo tek tolko radi reda
šta čovjek može razmišljat nego da ode, da plati, da doživi nešto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh