Zašto muškarci vole kurve?

Da te nesto poducim.
Drkanje , praznjenje jajasca jebanje je za muskarca vrlo pozeljna stvar.
Na taj nacin se rjesavaju stresa negativne energije a najvaznoje cuvaju prostatu sto je vrlo bitno.
Zene imaju zelju za jebacinom samo prije nego dobiju menzes i ta zelja je vrlo kratka.
Mi muski rod mozemo svaki dan.
Zavisi o godinama i o lovi he he.
Da ne bi trpili zenine pizdarije kao boli me glava i sl.
Zato odemo kurbama ili ga jos bolje izdrkamo a e.
I još kupimo ženi poklon jer nas opere grižnja savjesti, sretna ona sretan ja, da nema najstarijeg zanata jebo bi 7 do 10 puta godišnje koliko god se trudio i onda nervoza, prostata. Jedino je nesretan djep ako puno platiš ševu
 
Ugl. ides kod kurve jer nisi sposoban ko svoj deda pokorit svoju zenu i bit gazda doma. Sam si sebi objasnio.

Zeni netreba odgojna da prestane zvocat (osim nekima koje vole, al to je komplicirana prica za sebe).

Deda je svoju sposobnost da zeni pruzi sigurnost pokazivo silom. Sto je nekad mozda i bilo dovoljno u primitivnijim okruzenjima.
Baka iako pod kontrolom i sigurna, nije bila zadovoljna ostatkom nekih vecih potreba.

Danas (a i prije) kad zena testira tvoje zivce, ona treba da ne odreagiras i da joj pokazes svoju cvrstocu na nacin da te nista sto ona kaze nemoze izbacit iz takta i tvojeg pozitivnog stanja.

Kad to osjeti trenutno ce se smirit, a onda snjom doslovno mozes radit sta hoces. Pa i rec joj da opere sude i dode ti ga popljugat. Odradit ce to s osmjehom.

Iako zvuci lako u teoriji, moras bit jako zadovoljan i dobar u glavi sa samom sobom da bi to postigo, a to je malo teze u danasnjem svjetu sa slabim muskarcima koji traze samo ugodu i tetosenje, a mrze prvo sami sebe a onda to projiciraju na sve oko sebe.

Lijeni, debeli, pijani, prljavi, neuredni, neambiciozni, neodgovorni. Samo prigovaraju, misle da je igra gotova jer su se ozenili i zarade za rezije i pivu i svi im se trebaju klanjat.

I onda im je zena kriva jer se ne pali na to. Ko sta su ovim degenericnim modernim, zapustenim feministicama, kravama i akrapima muskarci svi krivi jer nezele bit snjima.. Jer sta bi ona drzala do sebe i radila nesto po kuci, doprinjela...

Svi danas misle da su svojim rodenjem i disanjem stekli pravo da ih se postuje i da im podilazi, iako zive u najnizem sloju drustva.

Ja krivim ukidanje vojnog roka, disney i mamice koje nose svojim bebama sendvice i maze ih kad padnu. <3
Fantastično jebote! Koji presjek! Svaka čast...you made my day!
 
Uopće ne izvlačim iz konteksta.
Nego vi muški očito ne znate da nasilje nije samo fizičko, nego može biti i najčešće je mentalno, prikriveno, manipulacije, sa bilo koje strane, muške ili ženske.
Sva skrivanja i laganja su manipulacija i nasilje.
Varanje je emotivno nasilje jer druga strana ne pristaje na to. Odlaženje kurvama je nasilje prema ženi. Ženino zanemarivanje, uskraćivanje sexa ili stalno prigovaranje je isto mentalno nasilje i nebi se trebalo događati. Lijepo se raziči ako se ne slažete ili imate drugačije potrebe i to je to.
Zagovaram otvoreni brak samo takav gdje obje strane imaju dogovor a ne laganje i skrivanje.
Mnogima je upravo istina, tj. biti potpuno iskren, jako teško, jer nosi sa sobom odgovornost i posljedice(kao i sve uostalom)....mentalno nasilje je strasno, i podrzavam sve i svakoga tko zna brinuti o svojem mentalnom zdravlju, i onoga koji zna pomoci i propagira mentalno zdravlje...
Ne bi vjerovali, ali bas u najtezem mentalnom stanju, pomogla mi je profesionalna sexualna radnica...gesta koja nema nema veze sa sexom, kojom je pokazala takvu ljudskost koju niti od vlastitog psihijatra nisam dobio...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh