X-Core flasteri

Quolka23

Member
Pozdrav,

imate li već iskustva sa takvim flasterima za navodno povećanje penisa, odnosno jaču erekciju i izdržljivost?

Da ne bi bilo zabune, zadovoljan sam sa svojim alatkom. Samo imam želju pokoju cm nabaciti haha.
 
Jaca erekcija i izdrzljivost,vrlo vjerovatno moguce ali povecanje penisa,to price za naivne.Da postoji tako nesto svi bi imali 20+
 
nevjorvatno mocni, erekcija , libido , stamina, ali zaboravite na povecanje penisa, jedino sto cete bit rock hard dugo i poboljasti ce protok krvi i nesto mozda 5-10% penis izgleda napumpan maximum potencijal kako da objasnim , nista od perm povecanja, nekad sam uzimao magna rx patch ista stvar zaljepite nakon par sati ste sex beast,

ne salim se, ovo je prava stvar samo lazu za povecanje duzine i obujma ostalo je istina
 
Ja sam nabavio i poceo nositi. Javim rezultate za mjesec dana. Ali opet, nije svaki kurac isti i neko stvarno moze dobiti povecanje par cm i vise dok netko nista.
 
Mene bas zanima jel itko bio na tom P-shotu. Meni je jedan pricao da je njegov frend isao na par tretmana toga i koristio pumpu i da je u g dana sa 17cm dosao na 21cm. Neka se jave oni koji su bili bas me zanima jel to istina
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh