Vrhunska masaza

Steta.. di je problem, radi preko volje?
pa dobro evo jel ima uopce ijedna za normalnu preporuku, nebitno happy end/sex, i da hoce doc u hotel..
 

Evo i recenzija, kao sto rekoh otisao sam.
Posto je neko napisao "lose,izbjegavaj" vec je kasno bilo, dogovorio sam.
Dogovor tak tak, bolje se najaviti na termin da ne izvisis, lokacija antunovic al pored nove galerije, stan nov, uredan je poprilicnom (mrak unutra).
Dodjes skidanje sa vrata, keš 40 tesli štete imas ( aj eto kao nije puno) cirkus tek krece, kaze nema tusiranja, nema diranja, nema nista, operi ruke i lezi ko mrtvac haha, ona dodje, stavi rukavice neke i masira prvo golim rukama, pa onda rukavicama drka.
Kontam se u sebi koji kurac ja radim ni kupanja ni nista, ona prica gluposti neke melje u pm, ok ajd nije puno teska tema ali bezveze prica.
I obavezno ga okrene prema tebi kad drka.
Diranje nema sanse ( bar meni ) non stop nesto jebe, slicno kao Poljakica taj fazon ali malo blaža varijanta.
Nista, posle obuci se ko budala onako i mrs kuci na kupanje, godine srenje, preko 35 sigurno, zgodna je, kao na slikama, faca.. prolazi.. e to vam je to.

Tuš - ne
Higijena 8/10
Prostor lokacija parking 9/10
Usluga 6/10
Ponoviti - ma kakvi ( bar malo erotike da ima mozda i bi )

Ukupno 5/10
 

Evo i recenzija, kao sto rekoh otisao sam.
Posto je neko napisao "lose,izbjegavaj" vec je kasno bilo, dogovorio sam.
Dogovor tak tak, bolje se najaviti na termin da ne izvisis, lokacija antunovic al pored nove galerije, stan nov, uredan je poprilicnom (mrak unutra).
Dodjes skidanje sa vrata, keš 40 tesli štete imas ( aj eto kao nije puno) cirkus tek krece, kaze nema tusiranja, nema diranja, nema nista, operi ruke i lezi ko mrtvac haha, ona dodje, stavi rukavice neke i masira prvo golim rukama, pa onda rukavicama drka.
Kontam se u sebi koji kurac ja radim ni kupanja ni nista, ona prica gluposti neke melje u pm, ok ajd nije puno teska tema ali bezveze prica.
I obavezno ga okrene prema tebi kad drka.
Diranje nema sanse ( bar meni ) non stop nesto jebe, slicno kao Poljakica taj fazon ali malo blaža varijanta.
Nista, posle obuci se ko budala onako i mrs kuci na kupanje, godine srenje, preko 35 sigurno, zgodna je, kao na slikama, faca.. prolazi.. e to vam je to.

Tuš - ne
Higijena 8/10
Prostor lokacija parking 9/10
Usluga 6/10
Ponoviti - ma kakvi ( bar malo erotike da ima mozda i bi )

Ukupno 5/10
Tako lose iskustvo si imao i das joj iz usluge 6/10, s cime je zasluzila 6?
 

Evo i recenzija, kao sto rekoh otisao sam.
Posto je neko napisao "lose,izbjegavaj" vec je kasno bilo, dogovorio sam.
Dogovor tak tak, bolje se najaviti na termin da ne izvisis, lokacija antunovic al pored nove galerije, stan nov, uredan je poprilicnom (mrak unutra).
Dodjes skidanje sa vrata, keš 40 tesli štete imas ( aj eto kao nije puno) cirkus tek krece, kaze nema tusiranja, nema diranja, nema nista, operi ruke i lezi ko mrtvac haha, ona dodje, stavi rukavice neke i masira prvo golim rukama, pa onda rukavicama drka.
Kontam se u sebi koji kurac ja radim ni kupanja ni nista, ona prica gluposti neke melje u pm, ok ajd nije puno teska tema ali bezveze prica.
I obavezno ga okrene prema tebi kad drka.
Diranje nema sanse ( bar meni ) non stop nesto jebe, slicno kao Poljakica taj fazon ali malo blaža varijanta.
Nista, posle obuci se ko budala onako i mrs kuci na kupanje, godine srenje, preko 35 sigurno, zgodna je, kao na slikama, faca.. prolazi.. e to vam je to.

Tuš - ne
Higijena 8/10
Prostor lokacija parking 9/10
Usluga 6/10
Ponoviti - ma kakvi ( bar malo erotike da ima mozda i bi )

Ukupno 5/10
Da li masira gola ?
 
Ma žena je totalna katastrofa. Em drka u rukavicama, em je ne možeš dirat.
Baš to, stane tako da je ne možeš ni dohvatiti.
Bježite od toga.
Jednom sam se zajebo i nikad više.
Što su zgodnije utegnutije misle da ćeš svršiti od samog njenog pogleda.
Drka u rukavicama?!!
Jel su barem satenske crne?
 
Što su zgodnije utegnutije misle da ćeš svršiti od samog njenog pogleda.
Drka u rukavicama?!!
Jel su barem satenske crne?
Moš mislit. Bijele gumene, pravo su sexy:)
Ma ženska je žešći bakteriofob. Ne kontam zašto se bavi tim poslom kad ima takve strahove.
Realno šta joj može biti ako primi kurac golom rukom. Čega se ona boji?
Ali đubre pokvareno sačeka da se skineš i legneš, pa onda ode u kupaonu i navuče rukavice.
Jbg, uhvati te na prepad. I šta ćeš sad kad si već bez gaća.:)
A i vidiš da je malo munjena, da se nije baš s njom zajebavat, pa je pustiš da ti ga izdrka i bježi kući i ne vraćaj se više.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh