Veza na daljinu

Trajna veza na daljinu nikako. Ako je posrijedi recimo povremena poslovna odsutnost onda može veza na daljinu.
 
Održivo je ali nije za svakoga, netko će prekinuti i zbog najmanje sitnice. Dok ja kao swingerski tip osobe neću ni trepnuti ako mi žena završi s nekim drugim u krevetu, ali opet za to treba imati stabilnu ženu koja neće otići s nekim drugim zbog novaca ili zato što se zaljubila u njega. Meni se već nekoliko puta desilo da se zaljubim u nekoga i lijepo je to no nisam zato otišao od žene, nažalost ljudi su preslabi kad je u pitanju zaljubljenost pa ih odvuče u nekom drugom smjeru i onda im se brakovi, veze.... raspadaju. Obično kažem ljudima idite na tečaj Art of living i život će vam postati stabilniji pogotovo po pitanju veza i brakova.
 
Veza na daljinu? Zašto ne, dapače. Imam problem da se brzo zasitim u vezi, tako da daljina igra pozitivnu ulogu u održavanju veze. Naravno da morate imati sreću pronaći osobu koja dijeli isto mišljenje.
 
Održivo je ali nije za svakoga, netko će prekinuti i zbog najmanje sitnice. Dok ja kao swingerski tip osobe neću ni trepnuti ako mi žena završi s nekim drugim u krevetu, ali opet za to treba imati stabilnu ženu koja neće otići s nekim drugim zbog novaca ili zato što se zaljubila u njega. Meni se već nekoliko puta desilo da se zaljubim u nekoga i lijepo je to no nisam zato otišao od žene, nažalost ljudi su preslabi kad je u pitanju zaljubljenost pa ih odvuče u nekom drugom smjeru i onda im se brakovi, veze.... raspadaju. Obično kažem ljudima idite na tečaj Art of living i život će vam postati stabilniji pogotovo po pitanju veza i brakova.
Ja sam bio u par takvih situacija i mogao sam da ne varam već sam sa time radio na sebi a što me je ona prevarila to je njezina stvar i sve govori o njoj.
 
Ne funkcioniraju veze opcenito a ne daljinu udaraju se s kim stignu varaju
Ne mora bit. Ima slučajeva gdje funkcioniraju , a ima i gdje ne. Zašto bi žene samo varale ko da muški ne varaju. Poznavao sam lika koji je curu varao s kim je stigao i s kurvama i sa transicama i sa muškim. Jedino nije sa ovcama i kozama mada bi vjv i s njima da je imao prilike. Kad je ona saznala ostavila ga on je plako kako je voli i sve mu je u životu i da je oce zenit i ne može bez nje i tako dalje i tako dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh