Veliki / debeli alat - problem...

zensko sam i mogu ti rec da je dosta do napaljenosti i vlaznosti zene,mozda mrvicu vise predigre ili posvete zeni dolje nece skoditi
 
Frende šta si očekivao kad si na forumu punom jadnika išao napisati da imaš veliku kitu?
Komplimente? Divljenje?
Da će ti se kurve sjatiti sa besplatnim ponudama?
Brate mili ovdje većinom gabori oba roda s tim da su muški debelo ispodprosječni u svim pogledima.
Luzeri po narodski.
Ovaj forum ti je za tu i tamo pokupiti dobar hint za neku kurabu i vrlo rijetko upoznati neki par.
Unicorn žena tu nema.
A glede alata? Htjele su velikoga pa im i dam velikoga. I to ti je to.
Doma zadovoljavaju svoju a ove koje plaćaš su ionako namirenje. Osim ako ti to nije više stvar ega i samopouzdanja...moraš biti frajerčina svakoj u koju umočiš?
Sorry for bursting your bubble - zaboraviti će te čim išećeš van i novi joj ugura kitu u usta.
Eto, moja filozofija...pa nek one i dalje traže velikoga. Od kurvi preko onih u braku (još veće kurve) do solo Amazonki...
 
Frende šta si očekivao kad si na forumu punom jadnika išao napisati da imaš veliku kitu?
Komplimente? Divljenje?
Da će ti se kurve sjatiti sa besplatnim ponudama?
Brate mili ovdje većinom gabori oba roda s tim da su muški debelo ispodprosječni u svim pogledima.
Luzeri po narodski.
Ovaj forum ti je za tu i tamo pokupiti dobar hint za neku kurabu i vrlo rijetko upoznati neki par.
Unicorn žena tu nema.
A glede alata? Htjele su velikoga pa im i dam velikoga. I to ti je to.
Doma zadovoljavaju svoju a ove koje plaćaš su ionako namirenje. Osim ako ti to nije više stvar ega i samopouzdanja...moraš biti frajerčina svakoj u koju umočiš?
Sorry for bursting your bubble - zaboraviti će te čim išećeš van i novi joj ugura kitu u usta.
Eto, moja filozofija...pa nek one i dalje traže velikoga. Od kurvi preko onih u braku (još veće kurve) do solo Amazonki...
U pravu si potpuno se slažem sa tobom svi se hvale sa velikim pa ja imam onda malog i eto ji jedna se nije zalila
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh