VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, ima tko kakav kontakt od koje dame u Vž toplicama? Krečem skoro na terapije pa da imam nekog za druženje :) Minerva, terme sve dostupno (žensko naravno) 😁😁
 
Ajde pročitaj još jednom post, malo promisli upotrjebi tih 3% inteligencije šta imaš, ako nemožeš sam, pitaj nekog da ti pomogne pa se onda javi. Ili najbolja solucija, NE JAVLJAJ SE.
procital sam, znaci imas brojeve, zasto onda ne nazoves te cure da idu s tobom na kupanje hahahahha, cemu onda potraga za nekom drugom ako si toliko krcat brojevima hahahah
 
Ajde pročitaj još jednom post, malo promisli upotrjebi tih 3% inteligencije šta imaš, ako nemožeš sam, pitaj nekog da ti pomogne pa se onda javi. Ili najbolja solucija, NE JAVLJAJ SE.
procital sam, znaci imas brojeve, zasto onda ne nazoves te cure da idu s tobom na kupanje hahahahha, cemu onda potraga za nekom drugom ako si toliko krcat brojevima hahahah
 

Bio netko? Na kojoj je adresi?
Da odgovorim sam sebi...
Bio jučer kod nje. Izgleda odlično, prostor uredan i ugodan, jednostavan dogovor.
Po dolasku zamolio da odem do kupaone oprati ruke. Nakon mene ona otišla oprati zube, kaže da je jela prije. Pitala me želim li oral s kondomom ili bez. Seks odličan, ili dobro glumi ili stvarno uživa. Nije samo mehanika pa da se odradi. Ne gleda na sat. Uzeo sat vremena, završio za 20 minuta, probali opet ali nije išlo. Solidno priča engleski, ne koristi translator. Nakon sat vremena otišao se otuširati, dobio čisti ručnik.
Kaže da je jako malo mušterija u ovom gradu i možda već danas ode dalje.
250 za 1h
Ocjena 9/10 (samo zbog visoke cijene, ali definitivno se isplatilo)
 
Upitno. Već je ovdje netko slično napisao, a i meni se još jedna prije požalila na slab promet.
Realno, Varaždin je em mali, em zatucani
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh