VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ako ima tko kakav broj od neke iz VZ/CK, i bio bi tako dobar da mi posalje molio bih lijepo, nemam nikakvu zamjenu ni nista za tako nesto, samo trazim nesto za ove dane i bio bih zahvalan, hvala unaprijed! :D
 
Ima ko kakvih kontakti? Cijeli internet sam okrenuo naopačke, za mađarsku znam i ne interesiraju me jer su skorom pa sve kao romkinje a plavi oglasnik njih 99% bonašice, tako da tražim tu nešto netreba za sex može i samo za bj job :D unaprijed hvala :D
 
Pozdrav, upravo sam dobio broj od jedne varaždinke, navodno ima 35 god. Međutim, skeptičan sam da li je opće riječ o ženi, jer osoba koja mi je dala broj nije ni znala njezino ime, nema njezine slike, itd. Zadnja 4 broja moba su 1920 pa ako tko ima njezin broj molim vas da mi potvrdite. Da ne ispadne da iza broja stoji neki lik.
 
Pozdrav, upravo sam dobio broj od jedne varaždinke, navodno ima 35 god. Međutim, skeptičan sam da li je opće riječ o ženi, jer osoba koja mi je dala broj nije ni znala njezino ime, nema njezine slike, itd. Zadnja 4 broja moba su 1920 pa ako tko ima njezin broj molim vas da mi potvrdite. Da ne ispadne da iza broja stoji neki lik.
 
Pozdrav, upravo sam dobio broj od jedne varaždinke, navodno ima 35 god. Međutim, skeptičan sam da li je opće riječ o ženi, jer osoba koja mi je dala broj nije ni znala njezino ime, nema njezine slike, itd. Zadnja 4 broja moba su 1920 pa ako tko ima njezin broj molim vas da mi potvrdite. Da ne ispadne da iza broja stoji neki lik.
Pošalji broj u pp pa ću provjerit tko stoji iza ovog broja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh