VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel se kome javila preko SMS oglasnika

mlada dama iz vž 20 godina iz Varaždina ja sam jučer dogovoril sve telefonski se čuli i dogovor bio da me čeka u podzemnoj garaži i dok sam došel fino se javila i otpilia me da ju više ne zovem 3310 su zadnji brojevi (nemojte slati poruke dal' mogu dat broj jer ne mogu) jel imal ko kakav kontakt s dotičnom?
 
Jel se kome javila preko SMS oglasnika

mlada dama iz vž 20 godina iz Varaždina ja sam jučer dogovoril sve telefonski se čuli i dogovor bio da me čeka u podzemnoj garaži i dok sam došel fino se javila i otpilia me da ju više ne zovem 3310 su zadnji brojevi (nemojte slati poruke dal' mogu dat broj jer ne mogu) jel imal ko kakav kontakt s dotičnom?
bad luck
 
Al ne zaboravi 1 seks i moraš joj ostatak dana provesti čisteći kuću, ako je ljeto pokositi dvorište, ručak napraviti, kad to sve napraviš onda ju trebaš obrijati, namasirati i tek onda dolazi seks. Velika vjerojatnost da ti nakon takvog dana nebudemni do seksa 😅
 
ne brini ti za to
nakon što proba ručak ili večeru, sve će mi ostalo oprostiti
dok vi koji igrate na prolaz čistite kuću, ja opletem po adutima i riješim svoje
 
Ja isto ko i ostatak ekipe čeka pičku ko ozebli sunce. Bila neka kika, odma sam ju kontaktiral al nisam stigel na red. Ženska izgleda odustala. Na slikama nije nešt. Al realno gledajući pička je ista ko i svaka druga 😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh