VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dragi moji varaždinci...koprivničani...čakovčani...ludbrežani...gornji kneginjčani...novo marofčani...i svi oni koju žive u tim jebenim famoznim okolicama...prije svega nabijem vas na k...c !!!! Zašto??? Jer ne poznajete gografiju i povijest!!!
Jebem vas mutave sve da vas jebem mutave tražite pičke pored načkanjiže i svih rubnih gradića uz granicu!!!
Mutavci jedni ...daj se pokrenite izvan vaših opčina i sela....
Evo vam pa jebite...da smo mi zagrebčani tak blizu jebote već bi napravili hrvatsko ugarsko carstvo!!!



Suncve vam informatički nepismeno...tu pičke tražite a na dohvat ruke vam je tj na dohvat kurca....sunce vam jebem ima da idete pješke tamo ...da hodate dok vam kurije oči ne progledaju!!!

SRY svima na reakciji...ali više nema smisla...živite na dva koraka od legla prostitutki a oni traže neku anu ili koju biješe ona druga
 
Ispričavam se svima na svojoj reakciji ali iskreno izbili me više iz cipela sa svojim cviljenjem kak nemaju šta za jebat.
 

ovu ja preporučujem svima....sjedni lijepo u auto i prije si tam u siofoku nego u zagrebu...guziš....okupaš se na balatonu...fino neka klopica...i pravac kući
sve lijepo 150 eura i super....da dolaziš do zg nema šanse da te sve ispadne jeftinije
 
 
da zašto nebi bilo ozbiljno dali se može u mađarsku sad dok je ovo sranje? i kad več kažeš da mi sa sjevera trebamo u mađarsku onda nam je to naj bliže
 
Dogovorio sam susret sa njom;zanima me kako izgleda? Moze kratki opis da se ne prepadnem haha
 
Dragi moji Varaždinci i stanovnici okolice Varaždina...ne znam dal ste dobili onu svoju Morganu iz Mordora (fakat mi zvuči ko da je mama od Froda Vrečara)...i kako se zvala ona druga...e da Ana
Pretpostavljam da im je cijena paprena hahahahahah...no čisto da vidite gdje ja idem na "kavicu" ovaj vikend :)


Pogledaj malenu :)....to je moja Eržiška :)
OPCIJA 1
Sat vremena 20 000 forinti oli ti ga 430 kn...oli ti ga 57 eura
Put Zg-Načkanjiža (tamo i vamo) 250kn
Ručak cuga Načkanjiža 140kn
Osmjeh na licu...neprocjenjivo :)
Znači suma sumare 820kn

OPCIJA 2
5 sati druženja sa Eržiškom 200 evra :) (tu sam dobio popust jer slabo priča engleski pa ću joj ja malo to objasniti dok sam tamo...pa reko da spojimo ugodno s korisnim hahahaha)
Put tamo vamo 250kn
Ručak cuga 140kn
Osmjeh na licu...nema ga jer će me jaja bolit od karinđanja
Znači suma sumare 1890kn

Nadam se da ne moram spominjat da je zbog većeg broja sati ponuda proširena.

E da...nije sama u stanu...ima tamo neka njena cimerica Vivien :)

Mislit ću na vas dok ganjate Morganu i Anu po špancirfestu :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh