VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Znači da je odustala od poslovanja sa becarima
I ti bi odustal da te u par sati nazove stotinjak luđaka sa raznoraznim prijedlozima,pitanjima koje ni najbolesnija osoba ne bi postavila.Kad sam tu napisao da se ne objavljuju javno imena i brojevi nekolicina su me popljuvali da kaj glumim,da serem i ne zelim dati brojeve,da nemam brojeve da samo glumim jebaca i ostala sranja.Nikad se nisam proglasio jebacem samo sam vas upozorio da se tu ne daju brojevi javno jer mala sredina je to.U Vž ima puno dobrih cura i sa svima koje su isle za lovu se dalo dogovorit.Zamisli da te nazivaju po cijele dane,salju poruke,nude sve i svasta cak i prijete i vrijeđaju.Ovaj forum su unistili klinci zeljni picke i sa svojim pristupom otjerali cure koje su bile postene i odlazile na fuk,ponekad iz potrebe,ponekad zbog zarade,ponekad samo zbog dobrog drustva,zajebancije.Sad kad im kazes da se ne javljaju na brojeve tu napisane opet seru da su brojevi lazni..Ne,nisu brojevi lazni,nego se boje za svoju sigurnost i zato se ne javljaju.Ljudi,dajte shvatite da su one samo zene kojima treba neka kuna za zivot.Nisu niciji predmet niti nicije sluge ili sluskinje da bi se pokoravale šmrkljivcima koji su skupili 300kn i odlucili izivljavat i vrijeđat cure,žene koje su najprije žene,cure i nečije kčerke,majke,sestre a ne predmet zajebancije i vrijeđanja i omalovažavanja samo zato jer su žene.Zapitajte se zašto se nama tkzv normalnim muskarcima i dalje jave??Poricaju s nama,popiju kavu,odvezemo ih u šoping,zato jer nemaju vozačku ili auto.Ne jebemo za tu uslugu,nego nas pocaste kavom i lijepom pričom,razgovorom.Kad je nazovemo i fino kulturno i ljudski zatražimo sex,uvijek i bez nikakvih problema uz dogovor i dobijemo.Ljudi dragi,prije svega treba biti čovjek a ne bahati balavac sa 500kn u đepu koji mii da je cijeli svijet njegov.Gospodo,samo malo ljudskosti i kulture i sve se može.Bez zamjere i sretno u daljnem traženju žena,cura za sex ovdje.Lp
 
Mekani ,bilo bi dovoljno da si napisal da se ne pisu brojevi bezveze jer nist od toga...Jer ovo dalje za sopinge i ostalo to valda samo ti delas iskreno:))))...Al uglavnom bezz se pisu brojevi...
 
Meki svaka čast prije svega pun si ljubavi i poštovanja prema ženama! Razumiješ njihove potrebe , a ne da samo prazniš se na njima..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh