BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakve VIP kurve? Pa nije Milano ili Pariz.
Te cijene su mozda mogle ici kada je bilo stranaca, turista i dijaspore ali od toga od ove godine nema nista.
Niti one vise mogu ici vani raditi a drugog izvora prihoda nemaju jer ne znaju nista drugo. Treba platiti rezije a da ne pominjem sminku krpe telefone tablete auta viskije sampanjce smrkanje i ostalo prohtjevi su veliki.
Osim toga radije cu pocastiti neku uslovno receno normalniju curu koja se ponekad opali za stoju i gleda da se ne sazna nego neku kravetinu sto je umislila da je Jennifer Lopez a iz Fojnice ili Ukrine je primjera radi.
 
Te Mahaluse je ja mislim najlakse bilo naci po Banjaluckim klubovima ali posto im je zabranjen rad vec duze vrijeme...

Poslao sam upit Sandri, Milici i Mariji sa cityoflove.com .... sve traze xbon uplatu prije sastanka :D ...
 
Ne znam bas koliko je tu srece od klubova bilo, prvo nista se ne cuje drugo dok ti njoj okrenes par tura napijes je i onda jos poslije toga se necka. Aj ti znaj sad koja se prodaje ovako napamet.
 
Nisam još bio ali nadam se da budem u skorije vrijeme...Hotel Zepter u Bosanskoj Dubici...navodno ih ima 4-5 tamo...
 
Kazem nisam bio,neznam ali prica se tu kod mene po gradu...20km sam od dubice...neznam jos tocno ko je bio ali probat cu saznat
 
Jedino što se i nađe je po RS, previše konzervatizma u Federaciji.

Svojevremeno sam preko poznanika u Mostaru znao ubosti štogod mlado i dobro, ali od kad je korona pukla veza za snabdijevanje.
Tuzla je vrlo open minded ;) Prije Korone je tamo bilo dobre akcije :cool:
Zivinice, mali susjedni gradic, razvedenih koliko hoces, a i slobodnih. Natprosjecno lijepe. Upoznas se sa konobarom, malo cesce pojavis, ako imas ne-bosanski akcent i nesto casha imas vrlo dobre sanse. Ne kod konobara mislim :sneaky:
 
Nisu dzabe sateliti opjevali Živinice, Tuzla, Zvornik, Kalesija, audiju to je glavna relacija😂
Tuzla je vrlo open minded ;) Prije Korone je tamo bilo dobre akcije :cool:
Zivinice, mali susjedni gradic, razvedenih koliko hoces, a i slobodnih. Natprosjecno lijepe. Upoznas se sa konobarom, malo cesce pojavis, ako imas ne-bosanski akcent i nesto casha imas vrlo dobre sanse. Ne kod konobara mislim :sneaky:
 
Zna li se što ne rade više Ruskinje u Mostaru kod Pinka ima li neko novi kontakt? Ili neki kontakt za područje Mostara i Hercegovine?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh