Twoo

Da li je to legit stranica na kojoj se moze netko upoznati?
Legit je, ali po mom iskustvu (odavno maknuo profil: prije 2 godine) manji izbor malo starijih žena (razvedenih) koje traže nešto ozbiljno. Prednost što možeš vidjeti slike. Ništa posebno.

Moja opaska: takve stranice imaju više smisla u mega-sredinama. U nas je izbor malo škrtiji, a računaj da ima gomilu budala koji tjeraju žene ća sa uletima.
 
Legit je, ali po mom iskustvu (odavno maknuo profil: prije 2 godine) manji izbor malo starijih žena (razvedenih) koje traže nešto ozbiljno. Prednost što možeš vidjeti slike. Ništa posebno.

Moja opaska: takve stranice imaju više smisla u mega-sredinama. U nas je izbor malo škrtiji, a računaj da ima gomilu budala koji tjeraju žene ća sa uletima.
Hvala....bitno mi je da znam da ima pravih osoba iza profila
 
Ok ti je Twoo... Sve je točno napisao Okokoko, upravo tako... Ako se i pojavi koji fejk profil brzo češ ga skužit jer če ti uglavnom ona kao poslat neku poruku gdje te odmah vuče na neki link ili ti ostavlja svoju mail adresu, to izbjegavaj... No, čini mi se da i administratori znaju prepoznat te fejk pa ih brišu. Osobno sam imao par nekih kračih vezica sa ženama na Twoo, ono, par mjeseci i svatko na svoju stranu... Osmisli neki atraktivni nickname i barem se malo potrudi nešto napisat u onoj poruci što ti se pojavljuje uz nick, to ti žene dosta gledaju. Sretno!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh