Top maserka Nikki (oglasnik)

Nisam mislio na tu niki
Ova je bila puno bolja crnka imala duge nokte jako...nezz po cemu bi je znali jos...
 
Ova ti je bivša dorothi masaže
Kod ove sam bio prije jedno 2 mjeseca na nedjelju jer nisam mogao nac nista bolje
Zovem rekla mi masaza drkanje oral 400kn oral bez...aj ok ...
Dala mi prvo krivu adresu izvozala me pjesice po kvartu pun kurac
Napokon dodjem na vrata otvara cura nije debela ali dosta jaka naocale ima izgled tako tako...ima nekog psa u stanu
Posalje me u sobu i kaze skini se sad cu ja...cekao je 5 min i vise nje nema pitam di si evo me
Ulazi u sobu kaze sta nisi legao reko sad cu ...veli ne ti me moras cekat spreman ssd ona da xe masirat kazem joj nismo dog za masazu nego drkanje i oral veli to ti jos plus 100 dam joj i to stavlja kondom pocinje pusit pusi ga mozda 2 minute i kaze da nemoze ona vise da svrsim vec jednom...reko nista od tog digao se obukao i otisao
Jos mi na odlasku kaze ako cu trebat opet drkanje i pusenje il masazu da se javim reko neces me vise vidjet
Cura je za nulu totalnu nemojte ici k njoj
 
Kod ove sam bio prije jedno 2 mjeseca na nedjelju jer nisam mogao nac nista bolje
Zovem rekla mi masaza drkanje oral 400kn oral bez...aj ok ...
Dala mi prvo krivu adresu izvozala me pjesice po kvartu pun kurac
Napokon dodjem na vrata otvara cura nije debela ali dosta jaka naocale ima izgled tako tako...ima nekog psa u stanu
Posalje me u sobu i kaze skini se sad cu ja...cekao je 5 min i vise nje nema pitam di si evo me
Ulazi u sobu kaze sta nisi legao reko sad cu ...veli ne ti me moras cekat spreman ssd ona da xe masirat kazem joj nismo dog za masazu nego drkanje i oral veli to ti jos plus 100 dam joj i to stavlja kondom pocinje pusit pusi ga mozda 2 minute i kaze da nemoze ona vise da svrsim vec jednom...reko nista od tog digao se obukao i otisao
Jos mi na odlasku kaze ako cu trebat opet drkanje i pusenje il masazu da se javim reko neces me vise vidjet
Cura je za nulu totalnu nemojte ici k njoj
Slažem se da je "Brutalna crnka sa silikonima" :) ili ti ga NikiBrineta čista nula i da je odlazak kod nje čisto bacanje novaca. Bio sam jednom kod nje, zajebo se i nikad više.
Moram spomenuti i njenu tzv. body to body masažu. To je živa komedija.
Pitam ja nju nakon par minuta natezanja stojka, radiš li i body to body, u oglasu si navela da radiš.
A da, da, veli ona, naravno. I legne ženska preko mene, poprečno :) i ne miče se, ko da je mrtva.
Pa, rekoh, šta je sad ovo. Pa htio si body to body, veli ona.
O, jebem te živote, mislim si koji k. je ovo. Ko da je retardirana. Ajd rekoh, nemoj više, primi se ti stojka, završi, pa da idem.
A još usto se, usred ove fantastične erotske seanse, u jednom trenutku u sobi pojavio i njen jebeni pas.
Stao pored kreveta i promatra nas:). Gledam tako psa u nevjerici i mislim si, šta me još ovdje čeka.
Vidi ona da više ne gledam u njene brutalne silikonske sise, već u psa i veli mi:" Kaj si se ukipio, on će u svoj kut i ko da ga nema".:)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh