Top maserka Nikki (oglasnik)

ni meni se ne javlja... ne kužim te cure... kojeg se vraga oglašavaju, kad se nikad ne javljaju?
 
Bio sam kod niki puno puta. Tj. Prije par godina kada sam prvi puta u zivotu bio na "masazi", sam bio kod nje. Necu to nikad zaboravit. 😂😂😂

Ona otvori vrata u gacama, grudnjaku i nekom malom ogrtacu, pogleda me i kaze "Jel imas ti 18 god?" Kazem ja "Imam 23, oces vidjet osobnu" i ona suti i samo kaze "ajde uđi".

Uđem ja u sobu i krenem se skidat i kaze ona "nemoj se jos skidat, reci mi zasto si doso?" I kazem ja "doso sam na masazu sa rucnim zavrsetkom", a ona "reci mi zasto si doso il cu te izbacit van" i kazem ja "pa doso sam na masazu i rucni zavrsetak" i ona par trenutaka suti i gleda u mene i valjda si razmislja dal sam pandur na tajnom zadatku ili ne i kaze "ok, skini se" 😂😂😂😂😂

Uglavnom zadni put kad sam bio kod nje dok mi je drkala mi je sa noktom ogrebala kurac i na tom mjestu mi dan danas stoji tamna crta kao nekakav podljev. Nakon toga sam prestao ici kod nje.

Uglavnom zenska lose drka, cuo sam i da lose pusi (500kn), karanje je (700kn)...
 
posljednja izmjena:
Jel da da ju se prstenjači i dira bez ograničenja dok masira i jel radi gola? toliko puta sam došao na masažu gdje nisu cure dale dirat da moram pitat

Mozes ju dirat samo povrsinski po guzici, tijelu i sisama... cim taknes gace ili nedaj boze da bi zavuko ruku ispod gaca se odmakne korak u nazad da ju nemozes dohvatit.. nemoj ni pokusavat.

Ja sam ju par puta molio da mi samo da da joj licnem sisu nije dala.

To je istina da su slike njene, iskusna je, dugo radi taj poso pa zna zasto je vazno da slike budu prave, da ne ulazim u detalje...

Gle ona je jedna od rijetkih koje posteno odrade poso. Platis masazu i drkanje i dobis masazu i drkanje, nema apsolutno nista dodatno bez prethodnog dogovora i nadoplate, tako ti je to kod profi kurvi.

Stari ja razumijem u potpunosti zasto ti to pitas. Situacija je vrlo jednostavna u hrvatskoj. 90% kurvi u su prevarantice sa stavom da zele primat pare za karanje, a nebi se karale. Ja sam isto uzasno frustiran i osjecam se prevareno kad platim seks pa ih nesmijem ni dotaknuti ili odabrati pozu i nedobijem ni pola vremena, usluge koja je dogovorena i placena.
 
posljednja izmjena:
Mozes ju dirat samo povrsinski po guzici, tijelu i sisama... cim taknes gace ili nedaj boze da bi zavuko ruku ispod gaca se odmakne korak u nazad da ju nemozes dohvatit.. nemoj ni pokusavat.

Ja sam ju par puta molio da mi samo da da joj licnem sisu nije dala.

To je istina da su slike njene, iskusna je, dugo radi taj poso pa zna zasto je vazno da slike budu prave, da ne ulazim u detalje...

Gle ona je jedna od rijetkih koje posteno odrade poso. Platis masazu i drkanje i dobis masazu i drkanje, nema apsolutno nista dodatno bez prethodnog dogovora i nadoplate, tako ti je to kod profi kurvi.

Stari ja razumijem u potpunosti zasto ti to pitas. Situacija je vrlo jednostavna u hrvatskoj. 90% kurvi u su prevarantice sa stavom da zele primat pare za karanje, a nebi se karale. Ja sam isto uzasno frustiran i osjecam se prevareno kad platim seks pa ih nesmijem ni dotaknuti ili odabrati pozu i nedobijem ni pola vremena, usluge koja je dogovorena i placena.
Jel još kod pointa na vrbanima
 
Mislim da ne... netko je napiso da je sada kod kvatrica. nisam bio kod nje 2 god... nazovi pa pitaj.

Ona je jedna od rijetkih sta je mogu preporuciti iako nezna drkat kako treba.
 
ja je uspio dobiti napokon...meni rekla masaža 300 plla sata pitao dali ima nešto više od masaže rekla mi da nema...tako da nisam niti išao do nje
 
meni rekla samo masaža nema pušenja niti seksa


Dap.... oprezna je jako. Cak i ako dodes nije garancija da ce ti prvi put rec da ima i pusenje i karanje u ponudi. Moguce da je imala nekih problema sa pandurima pa u svakom vidi potencijalnog pandura na tajnom zadatku. 😂😂😂😂

Al kasnije kad dodes par puta i vidi da si ok se i ona opusti, pa nije tako stroga. 😂
 
ja je uspio dobiti napokon...meni rekla masaža 300 plla sata pitao dali ima nešto više od masaže rekla mi da nema...tako da nisam niti išao do nje

Može kod nikki i ostalo ali kao sto je već netko pisao, to veselje dosta dođe, ali isplati se probat jer cura je stvarno lijepa i vitka.
 
300 klasična masaža, 400 B2B + 200 za oral. Dobro puši i jako je zgodna tako da do zadnjeg koraka nisam došao, a žao mi je što nisam pitao kolika je nadoplata. Ako netko zna informaciju bio bih mu zahvalan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh