Terme Paradiso (Slovenija)

Damgreg

Active member
Evo zasebne teme za ove terme.

Gledam si malo po internetu i čini se OK.
Ima FKK bazen i valjda terasu.

Terme su puno bliže Zagrebu, nego Sveti Martin na samom sjeveru Hrvatske.
Jesu u Sloveniji, ali pošto smo u Schengenu i pošto smo uveli euro, mislim da je nam je isto kad i da smo u Hrvatskoj.


Ako je netko bio, može dojmovi.
 
Pozdrav, evo izvještaja.

Terme se nalaze u drugom mjestu iza granice sa Slovenijom.
Kad idete tamo, odite starom cestom preko Zaprešića, da ne bi plaćali vinjetu.

Na recepciji kažete da idete u saune i dobijete platnenu vreću s ručnikom.
Kad sa presvučete, morali biste se zaogrnuti ručnikom i tako proći pored bazena na kojem su djeca do sauna prostora. WTF?
Uglavnom, kako bi to izbjegli, ponesite si kupaće te se prvo u njih obucite pa onda u njima prođite pored toga bazena sa djecom do sauna prostora, a kad budete tamo, onda skinite kupaći. Osim toga, terme imaju u dobre normalne bazene pa možete u kupačima malo svratiti i na njih.

Sam sauna-prostor nije pretjerano velik, ali je ok. Ima prizemlje i prvi kat. Neka cura i dečko koji su zaposleni paze na red i valjda rade masaže.
Ima dosta različitih sauna. Bazen vanjsko-unutarnji i neki mali bazen s hladnom vodom. Ima dosta ležaljki za odmaranje. Oko vanjskog bazena ima isto ležaljki.
Ono što je dosta čudno je da na prvom katu isto ima jedan vanjski prostor sa ležaljkama na kojem ljudi znaju biti goli, ali od tuda se u daljini vidi tobogan od normalnih bazena, na kojem su djeca. Ja nisam htio tamo ležati.

Gosti su uglavnom parovi. Većinom mlađi ili srednjih godina, nešto starijih. Bude i neke frendice u paru.
Na bazenima je zabranjeno imati mobitele, ali ih ljudi svejedno imaju. Možda i nije loše ponijeti mobitel za razbijanje dosade.
Ljudi su izvan sauna uglavnom zaogrnuti ručnikom, a u saunama su uglavnom goli.

Ima li se što za vidjeti?
Ako se muško:
Ima, cice. Ima baš lijepih cica. Moram svejedno reći da većina cura izgleda više sexy u kupaćem, nego kad ga skinu.
Ako ste žena:
Ima, onaj muški alat. Ako ste žena i želite se nagledati muških alata ili alat vašeg partnera usporediti s drugima, onda je ovo pravo mjesto za vas. Općenito imam dojam da su ovakva mjesta više atrakcija za ženske oči. Hoće li tko buljiti u mene? Neće, malo će vas pogledati i to je to. Žene su više sexy u izazovnoj odjeći ili kupaćem, nego što su kad su gole tako da je veća vjerojatnost da će u vas netko buljiti u kupaćem, nego ovdje gdje ste gole.

Akcije nema, ali sve mi se čini da je ovo prilika da se pojedini par upozna s drugim parom, koji ima se sviđa, pa onda možda negdje kasnije bude i nešto više.
Dobar je prostor za opuštanje jer možete biti goli, što je fora. Posebno mi je fora gol plivati u bazenu.
 
I ja sam bio par puta, pretežno su samo parovi, i nema akcije, pogledavanja i pokoji smješak možeš dobit, al to nije bio nikakav znak da se nešto vise željelo .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh