Sugar dating/sugar daddy/sugar baby u 2022 godini

Onda se javi da te kaznim, jos i bolje, bar bum ustedio, a mozemo oboje dozivljavati orgazme. Ne znam ja kak se zove koji orgazam ali gledao sam curice i djevojke kako se trzaju od uzitka, a sad dal su letile u svemir il su ostale na zemlji rekle su da im je bilo fenomenalno. Meni je isto bilo odlicno.
Ja znam kaj nudim i sto trazim i to mi je najvaznije.
To kaj su neke cure svršavale tak s tobom ništ ne znači.
Ima cura koje svrše čim im staviš kurac. To sve ovisi o njima, ima frigidnih a ima onih koje znaju dobro svršavati.
I da me interesiraš, ne stignem. Imam muža, obaveze, dečka, prek vikenda obično sex maraton sa njim, vrijeme je novac.
 
To kaj su neke cure svršavale tak s tobom ništ ne znači.
Ima cura koje svrše čim im staviš kurac. To sve ovisi o njima, ima frigidnih a ima onih koje znaju dobro svršavati.
I da me interesiraš, ne stignem. Imam muža, obaveze, dečka, prek vikenda obično sex maraton sa njim, vrijeme je novac.
Curo, sve koje sam lizao i jebao su svrsile, a to zavrijeđuju samo najbolje🙂
 
Večina tih sugarbaby traže naravno bon kao dokaz ozbiljnosti , a mogu bit žena isto kao i ja, neš ti napravit ženski profil.
 
najbolje da nekome debelo placaam da bi izlazio samnom na kafe i vecere.. no opeet ima i debila koji ce platit misleci da ce na kraju i jebat.. najbolji je cist racun, svaka veza sa obavezama je preskupa i gubljenje vremena..
 
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
Fundamentalno nepoznavanje ljudske prirode.

Ovo je kao da kažeš da ste samo frendovi. Svaki lik koji glumi frenda ribi negdje u podsvjesti je želi pojebati i čeka svoju priliku da ukliže. Žene to koriste. Ali da budala ima koji će platiti u nadi da će pojebati, ima. Kako je OF doživio popularnost?! haha... Prije ili kasnije će taj koji plaća htjeti biti intiman i osjetiti se kao budala jer mu se neće više dati da ga neka sponza vuče za nos umjesto za kitu i to za njegovo vrijeme i novac.

Ta ista ema iz posta se pojebala u wcu s nekim likom pet minuta nakon što ga je prvi puta vidjela samo zato jer joj je bio napet. Sjetite se toga kada vam netko pokuša prodati "samo frendovi" priču ili traži nešto od vas bez ičega zauzvrat.
 
Fundamentalno nepoznavanje ljudske prirode.

Ovo je kao da kažeš da ste samo frendovi. Svaki lik koji glumi frenda ribi negdje u podsvjesti je želi pojebati i čeka svoju priliku da ukliže. Žene to koriste. Ali da budala ima koji će platiti u nadi da će pojebati, ima. Kako je OF doživio popularnost?! haha... Prije ili kasnije će taj koji plaća htjeti biti intiman i osjetiti se kao budala jer mu se neće više dati da ga neka sponza vuče za nos umjesto za kitu i to za njegovo vrijeme i novac.

Ta ista ema iz posta se pojebala u wcu s nekim likom pet minuta nakon što ga je prvi puta vidjela samo zato jer joj je bio napet. Sjetite se toga kada vam netko pokuša prodati "samo frendovi" priču ili traži nešto od vas bez ičega zauzvrat.
Sve stoji... samo dodajem.
"Svaki lik koji glumi frenda nekoj ribi, totalni je looser". Žene to koriste, a ovakvi tipvo ostanu "suha k...".
 
Curo, sve koje sam lizao i jebao su svrsile, a to zavrijeđuju samo najbolje🙂

Pravi muškarac nikada sam sebe ne hvali, pusti to damama neka čine, ako si takav kakvim se predstavljaš (a to samo obični frustrirani hvalisavci rade) daj nam dovedi barem jednu tu svoju damu da to potvrdi što ti u doslovno svakom svom komentaru potenciraš da si jebač, frajer, majstor za žene, manga, žigolo itd itd.
Dok to ne učiniš, nažalost obična si buranija i nula bodova.
 
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
Koliko kontradikcije 😂😂😂 spominjes sugar spiku i moral u istom statusu 😂
Reci hocu sponzora koji ne jebe i tjt, ovako si nadrobila puno gluposti, izgubljena u prijevodu. Nađi decka i mani se takvih stvari kada ocito ne razumijes šta pricas.
 
Di si ti sad ispala? U kog si se ti zaljubila i nasla tog savrsenog? Prvo uopce ne mislim da si prava, a drugo, ako jesi, nemas zlatnu picku da si posebna. Po porukama koje citam, kazem ako si prava, sumnjam da si uopce nasla pravog pastuha da te izjebe kak zasluzujes.
Fejk neka.. Zamisli kao zaljubila se i sve super, i onda spominje ponude, pa ni do ćoška s takvom ne idem 😂😂 blagi užas
 
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
javi mi se
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh