Sugar dating/sugar daddy/sugar baby u 2022 godini

Emarukavina

New member
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
 
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
Našla si crkvu gdje ćeš se Bogu moliti.
Ovdje su ti 99% debili i kreteni a ostatak glumi tajkune i gazde sa 20 kn u džepu i sa IQ manjim od sobne temperature.
Of course, čast izuzecima.

Najbolje sponze ti se nalaze na Seekingu
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
Moguce je ,javi se malo, hvala
 
Pozdrav.
Nova sam na ovom forumu pa bih trazila par savjeta od aktivnih i normalnih clanova. Detaljno cu opisati problem koji vidim u danasnje vrijeme. Cini mi se kako je danas nemoguce naci sugar dating kao takav. Trazim vec neko vrijeme normalnog muskarca kojemu nije sve do intime i placanja za nju. Do sad sam se mozda susrela sa 4/5 muskaraca koji mi nude isto sto se nudi i curama na plavom oglasniku.. par stotina kuna za sat vremena. Nista protiv cura sa oglasnika, no meni nije u interesu davati svoje tijelo za novce. Zna li netko od vas gdje je moguce pronaci normalnog muskarca koji bi htio pomoci financijski bez da trazi takve stvari. Trazim nekoga za normalne izlaske, razgovore, druzenje i lijepe trenutke (Nemam problema ni sa intimom, ali zbog svojih morala bi htjela da se to dogodi prirodno a ne zbog obostrane koristi)
Ako ste takvi, ili znate nekoga, molila bih vas da mi se javite. Uljepsali bi mi ovo iskustvo i pomogli bi mi i vise nego sto mislite.
Prvo, nemojte se usporedivati sa curama s plavog oglasnika jer je to neusporedivo, drugo, onaj tko te placa za to da s tobom prica i samo se druzi ima neki problem jer nije elokventan i komunikativan te ne moze pobrati curu u normalnom zivotu (pa cak ne zna zavesti ni kolegicu s posla) i trece, muskima je naravno do intimnog odnosa, zasto bi placao izlazak i razgovor ako isti nece zavrsiti seksom!?...a za jedno ima psihologa, za drugo eskort damu.
Dakle, ak ti nije dovoljno da ti platim kavu ili rucak i nisi sposobna sama u zivotu nesto postici svojim znanjem i sposobnostima nego ocekivati samo da ce ti cijeli zivot netko placati zavođenje živiš u oblacima, a i ljepota je prolazna...ili su prolazni ljudi koji ce prihvatiti tvoje ne konkretne dogovore.
 
Također. Ja se registrirala i za oko 2 tj našla savršenog. Čak se i zaljubili da mi se neda više okolo nalaziti.
No uvijek i novih ponuda ima za razmislit 🤣
Ako sve propadne. Plan Ž. 😅
Di si ti sad ispala? U kog si se ti zaljubila i nasla tog savrsenog? Prvo uopce ne mislim da si prava, a drugo, ako jesi, nemas zlatnu picku da si posebna. Po porukama koje citam, kazem ako si prava, sumnjam da si uopce nasla pravog pastuha da te izjebe kak zasluzujes.
 
Također. Ja se registrirala i za oko 2 tj našla savršenog. Čak se i zaljubili da mi se neda više okolo nalaziti.
No uvijek i novih ponuda ima za razmislit 🤣
Ako sve propadne. Plan Ž. 😅
Hvala na savjetu, na Seekingu sam nasla dvoje troje normalnih muskaraca i sada mi je top! 😃
Super za vas što ste uspjeli i što vam je top. Još bi bilo bolje da vas nauče da kad napišeš dvoje-troje da to ne znači dva ili tri muškarca, a trebalo bi u vašem kontekstu..ja ću vas besplatno naučiti. Kada nađeš dva ili tri muškarca za sebe koja ti odgovaraju napiše se: ja sam našla dvojicu ili trojicu, tako se piše za muški rod...pa eto sad ste i gratis nešto naučili i usvojili...inače otvoren i za ostale poduke sa zadovoljstvom.
 
Di si ti sad ispala? U kog si se ti zaljubila i nasla tog savrsenog? Prvo uopce ne mislim da si prava, a drugo, ako jesi, nemas zlatnu picku da si posebna. Po porukama koje citam, kazem ako si prava, sumnjam da si uopce nasla pravog pastuha da te izjebe kak zasluzujes.
Prava? Kaj po tebi znači prava? Jbt, ne, nisam muško, nisam lutka.
Samo malo luda sa zlatnom pičkom i to odgovorno tvrdim nakon tolko godina jebanja.
I znam odabrat onog koji zna dobro jebat. I to ne samo jebat nego zadovoljiti zahtjevnu iskusnu ženu u svakom pogledu.
 
Prava? Kaj po tebi znači prava? Jbt, ne, nisam muško, nisam lutka.
Samo malo luda sa zlatnom pičkom i to odgovorno tvrdim nakon tolko godina jebanja.
I znam odabrat onog koji zna dobro jebat. I to ne samo jebat nego zadovoljiti zahtjevnu iskusnu ženu u svakom pogledu.
E da mi je to vidjet🙂...pod prava mislim da si neki lazni profil jer tek si se nedavno ukljucila na forum i imas hrpu komentara sumnjivih.
Zlatnu picku nemas, svaka je zlatna, neka malo vise, neka malo manje, nego zanima me kakve zahtjeve imas za izjebavanje?
Eto, bas trazim takvu koja se jebe iz zadovoljstva, a ne radi love...dobit ces neku nagradu ak se pokazes.
 
E da mi je to vidjet🙂...pod prava mislim da si neki lazni profil jer tek si se nedavno ukljucila na forum i imas hrpu komentara sumnjivih.
Zlatnu picku nemas, svaka je zlatna, neka malo vise, neka malo manje, nego zanima me kakve zahtjeve imas za izjebavanje?
Eto, bas trazim takvu koja se jebe iz zadovoljstva, a ne radi love...dobit ces neku nagradu ak

E da mi je to vidjet🙂...pod prava mislim da si neki lazni profil jer tek si se nedavno ukljucila na forum i imas hrpu komentara sumnjivih.
Zlatnu picku nemas, svaka je zlatna, neka malo vise, neka malo manje, nego zanima me kakve zahtjeve imas za izjebavanje?
Eto, bas trazim takvu koja se jebe iz zadovoljstva, a ne radi love...dobit ces neku nagradu ak se pokazes.
Hahah.
Ma ne interesiraš me.
Znaš, ja ipak volim malo dublje odnose, zato i jesam tako dobra, jer se predajem dok uživam.
Jesi kad doživio vantjelesni svemirski orgazam?
E to mogu samo rijetki, kad to doživiš javi..
Poseban je to doživljaj i kink....ako si malo u bdsm svijetu, nešto slično ti je subspace, jedno posebno iskustvo odnosa...

Sorry, tu sam samo da bolje upoznam muški mozak i prosjek mentaliteta naše muške nacije, statistički podaci neki me zanimaju i razmišljanja 🤣 Jer sve ipak počinje i završava u glavi.
A po ovome što sam do sad uspjela prostudirati, ide prema laganom razočarenju....
Nagrada može, ali više volim kazne 😊
 
Hahah.
Ma ne interesiraš me.
Znaš, ja ipak volim malo dublje odnose, zato i jesam tako dobra, jer se predajem dok uživam.
Jesi kad doživio vantjelesni svemirski orgazam?
E to mogu samo rijetki, kad to doživiš javi..
Poseban je to doživljaj i kink....ako si malo u bdsm svijetu, nešto slično ti je subspace, jedno posebno iskustvo odnosa...

Sorry, tu sam samo da bolje upoznam muški mozak i prosjek mentaliteta naše muške nacije, statistički podaci neki me zanimaju i razmišljanja 🤣 Jer sve ipak počinje i završava u glavi.
A po ovome što sam do sad uspjela prostudirati, ide prema laganom razočarenju....
Nagrada može, ali više volim kazne 😊
Onda se javi da te kaznim, jos i bolje, bar bum ustedio, a mozemo oboje dozivljavati orgazme. Ne znam ja kak se zove koji orgazam ali gledao sam curice i djevojke kako se trzaju od uzitka, a sad dal su letile u svemir il su ostale na zemlji rekle su da im je bilo fenomenalno. Meni je isto bilo odlicno.
Ja znam kaj nudim i sto trazim i to mi je najvaznije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh